Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arda'dan Sinem'e 3 Yasak

+16
pelinnaz
'ѕнєутαηιє●
leyla
Kiymetlim1O.
damLaRda10
SinemHaniFe
nurten*arda*gs
sweetbaby
Arda_Sinem
Naz^
ѕιηємвєякє
Muro10
sinem.büşra
Emii
irem2
arda_gs_cemre
20 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Empty
MesajKonu: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 3:23 pm

SEMPATİKLİĞİYLE TANINAN ARDA TURAN MAÇO ÇIKTI!
Oyuncu Sinem Kobal ile Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan 2 aydır aşk yaşıyor.

Kaptanın Kıskançlık Kuralları
Arda Turan, Sinem Kobal’a 3 yasak getirmiş. Yıldız futbolcu Sinem Kobal’ın filmlerde öpüşmesini ve soyunmasını istemiyormuş.

Arda, Sinem’in geceleri tek başına dolaşmasını da istemiyormuş. Sinem'inde bu durumdan rahatsız olmadığı söyleniyor... Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 59851 Aksine Hoşuna gttiği belirtiliyor.

haber doğrumu bilmiyorum ama 3 YASAGI: gecende minibüsü ve şöförü gönderip aldırmıştı sinemi..o saatte taksiye binmesini isteemiş herhalde...çok maçoluk istekler oldugunu düşünmüyorum...seven kıskanır...hemen maço lafını yapıştırmışlar

En son arda_gs_cemre tarafından Perş. Ocak 07, 2010 4:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.ardafanclub.com
irem2
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
irem2

Başarı Puanı : 183
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:27 pm

bence yapılması zor yasaklar değil. her iki tarafta şikayetçi olmadığına göre sorun yok.
Emii
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Emii

Başarı Puanı : 279
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 4:36 pm

Bencede. (:
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 6:41 pm

yok artık (:
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

Başarı Puanı : 108

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 8:46 pm

gayet makul isteKLer ki zaten istemese biLe sinem de byLe şeyLEr yapmaz zaten
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 8:54 pm

Sinem bir oyuncudur ve projesinde öyle bir senaryo varsa sergilemek zorundadır..

Sinem'i zaten hiç soyunurken görmedim dizilerde, soyunmaz da zaten Göz Kırpan Ayakta Kal'da öpüşürken gördüm bir kez bir de Burak ile Yılbaşında o da karanlıktı yanii öpüşmediler bile...

Sonra Romantik Komedi'de n'olur bilmiyorum ama Biggrin Sinem soyunan bir kız değil Göz Kırpan

Zaten Sinem, projelerde en doğru seçimi yapar; Arda'nın bu yasakları Sinem'i aşar bence Göz Kırpan Bilmem anlatabildim mi ?
http://www.sinem-kobal.tk
Naz^
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Naz^

Başarı Puanı : 8
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 11:56 pm

paylaşım için sao9l
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:53 am

ѕιηємвєякє demiş ki:
Sinem bir oyuncudur ve projesinde öyle bir senaryo varsa sergilemek zorundadır..

Sinem'i zaten hiç soyunurken görmedim dizilerde, soyunmaz da zaten Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501 Ayakta Kal'da öpüşürken gördüm bir kez bir de Burak ile Yılbaşında o da karanlıktı yanii öpüşmediler bile...

Sonra Romantik Komedi'de n'olur bilmiyorum ama Biggrin Sinem soyunan bir kız değil Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501

Zaten Sinem, projelerde en doğru seçimi yapar; Arda'nın bu yasakları Sinem'i aşar bence Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501 Bilmem anlatabildim mi ?

şimdi kavga çıkarmak niyeti gibi olmasın ama biŞi diCem yha .. sinem arda'nın maçLarına karıŞıo mu ? şu maça gidemezSin bu maçta oynanazSn gibi ? her oyunCu istediqi rolü oynar .. Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501 berkeninde dediği gibi sinem soyunan bir oyuncu değil .. Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501 isterse soyunur .. Göz Kırpan ama soyunmuo ki .. Göz Kırpan hem artık her oyunCu öpüŞüo .. Göz Kırpan arda sinem'i oyuncuLuqunDan mı etmeye çaLışıo ? Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501 eqer yanLış anLaŞıLma varSa özür diLerim .. Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501
Arda_Sinem
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Arda_Sinem

Başarı Puanı : 48

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 6:07 pm

maçla ne alakası varya maçlara arda girmek zorunda ama sinemin her filme oynama zorunluluğu yok sonuçta senaryoları okuyup beğendiği filmleri seçiyor
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 6:38 pm

olabilir de diyeLim ki sinem o filmde oynamak istio .. arda istemio saÇma .. Şaşıran arda mı oynuo sinem mi ?
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:29 pm

sen pc basında ters mi oturuyosun =) ya bi kere 1 olay var haberin dogrulugu 2. bi olay var sinem ardanın oyununa karısıyomu sole oyna bole oyna diye yanlıs anlamısın Arda da sinemn oyununa karısmıyo xD sinemde Ardaya soleyebilir gol atınca bole sevin maçta tribune şu hareketi yapma gibi vs şeyler diyebilir 2 sevgili arasında ki konusmalarda bizi baglamaz xD
sweetbaby
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
sweetbaby

Başarı Puanı : 92

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:07 pm

bağlamaz bu bir iki magazinciler 24 saatini arda ve sinemle mi geçiriyo bu iki üçüncü ise benim sevgilimi benden başkasıyla öpüşüyoken görmek istemem
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:12 pm

bende baqLar demeDim .. ya ne bileyim saçma yani .. sinem'in rolüne karı$maSı .. arDa turan dua etSin seFqiLiSi beren saaT deqiL xD
nurten*arda*gs
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
nurten*arda*gs

Başarı Puanı : 306

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:32 pm

Arda nın bu istekleri normal bence
Arda_Sinem
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Arda_Sinem

Başarı Puanı : 48

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 12:11 am

Sonuçta sinemin bi itirazı yoksa bize bişey demek düşmez zaten şikayetçi gibi görünmyor o zaman bir problem yok
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 1:30 pm

ѕιηємвєякє demiş ki:

Sinem'i zaten hiç soyunurken görmedim dizilerde, soyunmaz da zaten Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501 Ayakta Kal'da öpüşürken gördüm bir kez bir de Burak ile Yılbaşında o da karanlıktı yanii öpüşmediler bile...

Sonra Romantik Komedi'de n'olur bilmiyorum ama Biggrin Sinem soyunan bir kız değil Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501

Zaten Sinem, projelerde en doğru seçimi yapar; Arda'nın bu yasakları Sinem'i aşar bence Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501 Bilmem anlatabildim mi ?

ÇoK ii aNLaTTıN TaTLımm SiNemm SoYuNaN BiR KıZ DeiL Bu ZaMaNa KaDaR BiR ÇoK pRoJeDe YeR aLDı BeReN SaaT GiBi KuDuRMaDı SiNemm KaDıNıN HeR FiLMiNDe öPüŞMe SoYuNMa SaHNeSi VaR ZaTeN SiNemm oYuNCu oLuRKeN aiLeSiNDeNDe BeLLi BiR KuRaL aLDıqıNı DüŞüNüoRmm SaTeN NuRAY TeYse KıSıNa GüVeNioo..
NeYSe,
aRDaNıN YaSaK KoYMaSı CoK SaCMa eVLeNDiKLeRiNdE MaCoLuK YaPıP PaPaTYaMıN KıLıNa ZaRaR VeRiRSe ONuN CaNıNı aLıRımm ŞiMDiLiK ÇıKMıo SeSimm eVLeNiNCe GöRüCeS..
http://www.sinemfan.net.tc
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimePerş. Ocak 14, 2010 11:56 pm

senin yorumların beni çok güldürüyo yaa Biggrin neden bu işler peşinde koşuyosunuz ki Arda nın böyle şartlar söylediğine ben inanmıyorm bence haber yalan siz niye bu kadar ciddiye alıyosunuz bu haberleri xD
damLaRda10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
damLaRda10

Başarı Puanı : 19
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 12:41 am

Gayet makul istekler kimse sevgilisini başkasıyla öpüşürken görmek istemez!!
kimse sevgilisinin çıplak halini abazalar izlesin azı sulansın halde görmek istemez!
Ayrıca bunlar iki sevgili arasında Sinemde Ardaya gidip sende bu oyunu oynama Carlos'A çalım atma falanmı dicek Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 89342
Ama Sinem^De tutup Ardaya bensiz gece çıkma diyebilir Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 667501
ki Sinem halinden memnun !
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 2:46 pm

Muro10 demiş ki:
senin yorumların beni çok güldürüyo yaa Biggrin neden bu işler peşinde koşuyosunuz ki Arda nın böyle şartlar söylediğine ben inanmıyorm bence haber yalan siz niye bu kadar ciddiye alıyosunuz bu haberleri xD

Güldürüo Olabilir Komiqine Gidio Demekki Ama Ben Ciddi Konuşuyorum Belkide Sinemi Önemsediqimden Dolayıdır Bunu Tüm Sinemci Fanlar Yapar Ki Sinemi Gerçekten Seviosalar Göz Kırpan
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 6:51 pm

gayet komiksin yapamayacagın şeyler söyleme canını alırım diyosun laflarına dikkat et
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 7:07 pm

kıskanmaSı norMaL bi$e ... ama oyuncuLuqu yapan sinem .. arDa değiL ... Göz Kırpan
damLaRda10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
damLaRda10

Başarı Puanı : 19
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 9:15 pm

sinem.büşra demiş ki:
kıskanmaSı norMaL bi$e ... ama oyuncuLuqu yapan sinem .. arDa değiL ... Göz Kırpan

yok artık Arda'ya oyuncu dediniz ya pes yani güldüm şuan bu kdrda çocukça düşünmeyn Arda'dan Sinem'e 3 Yasak 89342
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 10:51 pm

DaMLaa BaKıoRmm Da HeRSeYe GüLüoSn SoN GüLeN ii GüLeR BuNu uNuTMa aYRıCa GüLMeK ii BiŞEYDiR FaKaT Bu KaDaR GüLMeK ii DeiL HaBeRiN oLSuN...Göz Kırpan
aYRıCa BüŞi aRDaYa oYuNCu DeMeDi CüMLeLeRi ii oKu
KıSKaNMaSı NoRMaL BiŞe aMa oYuNCuLuqu YaPaN SiNemm aRDa DeiL DeDi... Göz Kırpan
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeCuma Ocak 15, 2010 11:01 pm

Damla herşeye gülüyorsun ya sana bir tavsiye; "Aç da gözüne gül Göz Kırpan" anlamışsındır sen.
http://www.sinem-kobal.tk
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

MesajKonu: Geri: Arda'dan Sinem'e 3 Yasak   Arda'dan Sinem'e 3 Yasak Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 12:07 pm

çüşşş karşında kız var düzgün konuş

Arda'dan Sinem'e 3 Yasak
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Site Adı (Yasak)
» Ardaya İlginç Yasak!
» Sinem Kendisine Yasak Koydu
» Sineme neler oluyor !
» sineme küfür ardayı çıldırttı...