Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

yılın sevgilileri... arda ve sinem

5 posters
YazarMesaj
irem2
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
irem2

Başarı Puanı : 183
Rep Puanı : 4

yılın sevgilileri... arda ve sinem Empty
MesajKonu: yılın sevgilileri... arda ve sinem   yılın sevgilileri... arda ve sinem Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 6:38 pm

Yılın Sevgilileri.. Sinem ve Arda!..

"Yılın Sevgilileri.."
Yani öyle bir çift bulacağım ki, erkeği, kızların, kızı erkeklerin sweetheartı olacak öylesi..
Anında buldum da.. Sinem ile Arda..
İki dünya tatlısı insan.. İkisinin de dillere düşmüş listeleri yok.. Pabuç değiştirir gibi sevgili değiştirmiyorlar, peşlerinde tonla kız, erkek varken.. İkisinin de aklı başında.. İkisi de sevmeyi bilen, sevilmeye layık gençler.. İkisi de mesleğinde yıldız..
Tam da o gün, Arda sevgilisine harika bir jest yapmış.. Sinem Kobal'ın harikalar yarattığı Romantik Komedi'nin galasına Galatasaray maçı yüzünden gidememiş ya.. Özür dileme jestine bakar mısınız?.
Sinema kapatıp özel gala yapmış, Sinem'e ve dostlarına.. Vay canına..
Ahmet Hakan da kalkıp "Bu ne görgüsüzlük" diye yazmaz mı, bu muhteşem aşk ilanına..
Telefona sarılıp "Ahmet Efendi.. Ahmet Efendi.. Seninle ben de sinema kapatıp, arkadaşlarımızla birlikte Uzak İhtimal filmini izlemedik mi?. Üstelik film vizyonda bile değildi. Bize özel oynadı. O neydi, o zaman" diyecektim, demedim.
Ahmet'e en iyi cevabı böyle vereceğimi düşündüm..
İşte Hıncal Uluç 2010 Sevgililer Günü'nün Sevgililerini seçti..
Sinem ile Arda..
Darısı başıma..
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

not= yazının sadece sinem ve arda ile ilgili kısmını paylaşıyorum.

sabah gazetesi/ hıncal uluç yazısı
Chiika
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
Chiika

Başarı Puanı : 166
Rep Puanı : -1

MesajKonu: Geri: yılın sevgilileri... arda ve sinem   yılın sevgilileri... arda ve sinem Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 6:42 pm

biraz yalan arda kizark cok deistirdi
sinemle birlikte olmadan eda sonra gene damlala birlikteydi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aleynam
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
aleynam

Başarı Puanı : 83
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: yılın sevgilileri... arda ve sinem   yılın sevgilileri... arda ve sinem Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 10:15 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son aleynam tarafından Ptsi Şub. 15, 2010 12:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: yılın sevgilileri... arda ve sinem   yılın sevgilileri... arda ve sinem Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 10:33 pm

Chiika demiş ki:
sinemle birlikte olmadan eda sonra gene damlala birlikteydi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

BiZi oNLaR iLGiLeNDiRMioo GeCMiSe DeiL GeLeCeqe BaKMaK LaZımm öNCeDeN HePiMiZiN BaSKa Bi SeVGiLiSi oLMuSTuR iLLa Ki aMa o GüNLeRi HaTıRLaMaKTa iSTeMeYiZ SiNemm SuaN aRDaYLa oLaN iLiSKiSiNi YaSıoR aRDa Da SiNemmLe öNCeLeRi FaRK eTMioo BiZimmDe Bu GöRüSLeRe SaYGı DuYup öNCe Ki KoNuLaRı aCMaMaMız LaZmm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.sinemfan.net.tc
Chiika
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
Chiika

Başarı Puanı : 166
Rep Puanı : -1

MesajKonu: Geri: yılın sevgilileri... arda ve sinem   yılın sevgilileri... arda ve sinem Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 11:27 pm

Pabuç değiştirir gibi sevgili değiştirmiyorlar
bu yoruma bn onu yazdim aama neyse =)
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: yılın sevgilileri... arda ve sinem   yılın sevgilileri... arda ve sinem Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 11:01 am

sinemci_hazom demiş ki:
Chiika demiş ki:

BiZi oNLaR iLGiLeNDiRMioo GeCMiSe DeiL GeLeCeqe BaKMaK LaZımm öNCeDeN HePiMiZiN BaSKa Bi SeVGiLiSi oLMuSTuR iLLa Ki aMa o GüNLeRi HaTıRLaMaKTa iSTeMeYiZ SiNemm SuaN aRDaYLa oLaN iLiSKiSiNi YaSıoR aRDa Da SiNemmLe öNCeLeRi FaRK eTMioo BiZimmDe Bu GöRüSLeRe SaYGı DuYup öNCe Ki KoNuLaRı aCMaMaMız LaZmm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

katıLıyorm kanka^m (: te$ekkürLeR .. (:

yılın sevgilileri... arda ve sinem
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU"
» Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!
» SİNEM'İN UĞURU ARDA'DA
» Sinem ve Arda Açılışta
» Sinem'den Arda'ya Hediye