Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU"

4 posters
YazarMesaj
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU" Empty
MesajKonu: Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU"   Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU" Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 12:54 pm

YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU"

Başarılı sunucu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz akşam Sinem Kobal'ın başrolünde oynadığı filmin galasına katıldı ve yılın aşkıyla ilgili bomba gibi açıklamalar yaptı.

Dün akşam düzenlenen 'Romantik Komedi' isimli filmin galasına katılan ünlü isimlerden biri de Acun Ilıcalı'ydı. Sinem-KOBAL.TK'nın haberine göre, Sinem Kobal'la yakın olduğu bilinen başarılı sunucu Sinem Arda aşkıyla ilgili şok açıklamlar yaptı.

'Arda için buradayım da diyebiliriz bir yandan, Arda benim kardeşim Sinem'de yengem oluyor'

Sinem Kobal Arda Turan çifti ilişkileriyle ilgili konuşmazken ikilinin yakın dostu Acun Ilıcalı, katıldığı filmin galasında, 'Arda benim kardeşim sayılır, ee tabi Sinem'de yengem oluyor. Buraya Sinem çağırdı aslında ama bir yandan da Arda için geldim çünkü o bugün burada yok' diyerek yılın bomba aşkıyla ilgili ilk sözleri söyleyen isim oldu.

ayaklıgazete
http://www.ardafanclub.com
irem2
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
irem2

Başarı Puanı : 183
Rep Puanı : 4

Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU" Empty
MesajKonu: Geri: Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU"   Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU" Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 1:20 pm

bakalım daha kaç kişi sinem kobal'ın yengesi olucak? [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU"   Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU" Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 1:24 pm

AyaklıGazete coşturdu bu ne yaa Smile Gala bomba gibi, reklam flan olmasın bunlar!!??
http://www.sinem-kobal.tk
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU"   Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU" Icon_minitimeSalı Şub. 02, 2010 2:14 pm

TeşekkürLer .. Smile

Konu: YILIN AŞKIYLA İLGİLİ ACUN KONUŞTU: "ARDA BENİM KARDEŞİM, SİNEM DE YENGEM OLDU"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sinem Kobal'ın Başarısı Kitaplara Konu Oldu
» yılın sevgilileri... arda ve sinem
» Arda'nın Sevgilisi Sinem "Domuz Gribi'nden nasıl kurtuldu?
» Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!
» Sinem ilk kez konuştu..