Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!

+6
Muro10
sinem.büşra
sweetbaby
Emii
Kiymetlim1O.
nurten*arda*gs
10 posters
YazarMesaj
nurten*arda*gs
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
nurten*arda*gs

Başarı Puanı : 306
Rep Puanı : 0

Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Empty
MesajKonu: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 5:44 pm

SİNEM Kobal, Arda Turan’la Phuket Adası’ndan döndükten sonra önceki akşam kız arkadaşlarıyla Arnavutköy’de buluştu. Arda, gece 02.30’da sevgilisini alması için Volkswagen Transporter minibüsünü ve şoförünü gönderdi.

Arda Turan, Arnavutköy'de kız arkadaşlarıyla buluşan sevgilisi Sinem Kobal'ı şoförünü gönderip aldırdı.

SİNEM Kobal, sevgilisi Arda Turan’la Phuket Adası’ndaki tatillerinden döndükten sonra önceki akşam kız arkadaşlarıyla Arnavutköy’de buluştu. Arda, gece 02.30’da sevgilisini alması için Volkswagen Transporter minibüsünü ve şoförünü gönderdi. Evlilikle ilgili sorulara cevap vermeyen Kobal’ın parmağındaki yüzük dikkat çekti

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kiymetlim1O.
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Kiymetlim1O.

Başarı Puanı : 75

Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Empty
MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 6:01 pm

O resim eski diye hatirliyorum ben
taaaaaa basta yakalandiklarinda..

ayrica nedense yüzügün resmini göremiyoruz Göz Kırpan
nurten*arda*gs
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
nurten*arda*gs

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 6:04 pm

valla bilmiyorum haberde bu resim vardı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Emii
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Emii

Başarı Puanı : 279
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 6:54 pm

bu eski resim yazdan kalma işte araya sıkıştırmışlar bi tane Biggrin ama paylaşımın iiçin saol canımmmmm..
sweetbaby
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
sweetbaby

Başarı Puanı : 92

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 7:00 pm

hyrr bu hber yeni

Siteye site ismi yazmadan fotoğraf eklemek yasaktır...

Bir daha site isimsiz eklersen banlanırsın..

arda sinemin üzerine titriyo şimdi artık onu üzer diyen olmaz herhalde
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 7:13 pm

haber iÇin teşk .. hakLarında hayırLıSı neySe o oLSn inş .. Göz Kırpan
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

Başarı Puanı : 108
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 8:18 pm

haber yeni resim esKi xD
leyla
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
leyla

Başarı Puanı : 128

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 8:54 pm

Site adı yazmadan resim eklemeyinizz Göz Kırpan

haberin resmi bu arkadaşlar. kaynak haberturk.
yüzüğü de takmışlarsa artık hakkaten ciddi bir ilişki söz konusu. artık bende inanmaya başladım şu evlilik haberlerine. çünkü sinemin ailesi de öyle boşu boşuna izin vermez kızının sevgilisiyle tatile gitmesine Smile

türkiyenin en dikkat çeken çifti olacaklar heralde evlenince Smile

--

yazı neden editlendi ve resim neden kaldırıldı anlamadım?
haberturk yazdım ya daha ne yazacağım Smile kaynak haberturk yazıyor işte??
editleyen kişi cevap verirse sevinirim.

En son leyla tarafından Salı Ocak 05, 2010 12:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 12:29 am

ben bir resim buldum sinem minibüsün içinde otururken telefonla konusuyor.ancak resmin üstüne şuanda yazı yazamadıgımdan ekleyemiyorum
http://www.ardafanclub.com
Jeweet
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Jeweet

Başarı Puanı : 35

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 12:31 am

Bu haberin videosu varmi? Ben bi site'de "bu haberin videosunu izlemek icin tiklayin" diye bi yazi gordum ama tiklanamadigi icin izleyemedim..
nurten*arda*gs
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
nurten*arda*gs

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 6:52 pm

Emii demiş ki:
bu eski resim yazdan kalma işte araya sıkıştırmışlar bi tane Biggrin ama paylaşımın iiçin saol canımmmmm..
rica ederim cnm [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nurten*arda*gs
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
nurten*arda*gs

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 6:55 pm

sinem.büşra demiş ki:
haber iÇin teşk .. hakLarında hayırLıSı neySe o oLSn inş .. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
önemli deil
Arda_Sinem
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Arda_Sinem

Başarı Puanı : 48

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 6:20 pm

vay işte budur Smile p.için tşk nurten
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 6:41 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], leylacm burda size değil mod,co-admin ve admine la düşer Göz Kırpan
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:26 pm

su anda site ismi yazmıyo resimde ? ayrıca niye yazılsn ki resmi çeken adam kendi adını yazmadıysa biz niye yazıyoruz =) ayrıca solemeden geçmeyeyim dedim 10 msj lı bi üye bile mod,co-admin veya adminden üstündür =)
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:10 pm

bn onun için dememiştim onu canım neySe .. yanLış anLaŞılma olduySa özür diLerim .. ayrıca resim konusuna geLinCe ... resimLerin üstüne site ismini yazıyoruz çünkü .. resim buLan kişiye özel oluyor .. yoksa herkes çaLıo .. Göz Kırpan
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:26 pm

ya onu anladım resmi sen çekersen istersen resim gözükmeyene kadar adını yaz ama bu resm zaten her yerde var o yzden diyorum =)
nurten*arda*gs
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
nurten*arda*gs

MesajKonu: Geri: Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!   Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı! Icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 9:29 pm

Arda_Sinem demiş ki:
vay işte budur [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] p.için tşk nurten
rica ederm kanka [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» twiter dan arda sinem
» SİNEM'İN UĞURU ARDA'DA
» Sinem ve Arda Açılışta
» Sinem'den Arda'ya Hediye
» Sinem& Arda'nın Maç Keyfi