Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arda ve Sinem çok yakışıyor!

+10
Muro10
nurten*arda*gs
Stressavar
Sinem-Arda SEVER Leyla
ѕιηємвєякє
SinemHaniFe
aLara*
sinemdyg
arda_gs_cemre
sinem.büşra
14 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

Arda ve Sinem çok yakışıyor! Empty
MesajKonu: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 11:30 am

Tamam artık! Arkadaşlık savunmasına gerek yok, beş yaşındaki çocuk bile bu saatten sonra Arda Turan'la Sinem Kobal'ın arkadaş olduklarını yemez.
Zaten yedirmeye de gerek yok! Hele dün gördüğümüz Arda-Sinem Roma havaalanında, görüntülerinden sonra...
Tabii var böyle bir kaygı ünlülerimizde. Yani hani o lanet olası yanlış anlaşılma kaygısı, magazin medyası tarafından yıpratılma kaygısı, ilişkiden emin olmadan ortalığa dökülmeme kaygısı.
E çünkü başları ağrıyor sonra. Gönül işleri yıllarca kan ter döktükleri mesleklerinin önüne geçiyor. Sebep? İnsanoğlu böyle, dedikodu seviyor, kim kiminle ne aşk yaşadı, nasıl kavga etti, mutlu mu, mutsuz mu pek merak ediyor. Bir süre sonra da magazin haberleri ve dedikodular sayesinde ilişkinin suyu çıkıyor.
Hal böyleyken de esas oğlanla esas kıza da köşe bucak kaçmak düşüyor.
Neyse gelelim yıldız futbolcumuz Arda Turan ve güzel kız Sinem Kobal'a.
Bence artık kendilerine işkence etmekten, korkmaktan, saklanmaktan vazgeçsinler. İkisi de bekâr, ikisi de gencecik, ikisi de başarılı ve ikisi de milyonların sevgilisi. Üstelik çok da yakışıyorlar. Aşklarını yaşamak onların en doğal hakkı.
Arda ve Sinem sözüm size; kimseyi takmayın, kulaklarınızı tıkayın ve canınız nasıl istiyorsa öyle yaşayın. Bu devirde herkes aşkı bulmak için çırpınıyorken, siz bulduğunuzun kıymetini bilin.
Gerisi yalan. Gerisi zırvalık. Korkak olmayın, mutlu olun. Milli park değil orman olun.

NoT: Kaynaqı vermek zorundaydım .. İzinsiz yayınLamak yasakmış ..
Kaynak : SabaH
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 12:03 pm

tam ben eklicektim şimdi Smile çok güzel yazı..ayşe özyılmazel yazmış...bencede çok yakışıyorlar teşekkürler bu arada [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://www.ardafanclub.com
sinemdyg
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
sinemdyg

Başarı Puanı : 39
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 12:29 pm

çok güzel bi yazı olmuş umarım hep mutlu olurlar [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 7:04 pm

yakışıp yakışmaması sorun deqiL abLamızı mutLu edicek sorn bu .. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
aLara*
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
aLara*

Başarı Puanı : 219

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 3:21 pm

Çook güzel bir yazı ne yalan söyliyim bencede birbirlerini bulmuşlar çok yakışıyorlar Göz Kırpan
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 5:16 pm

birşey deqiL aLara'cm .. Göz Kırpan
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 9:23 pm

aRDaYı öNCéDéN ÇooK SéViYoRDmm SıRF MaqaZiN DüNYaSıNıN YaLaNLaRı YüZüNDéN ÇoCuKTaN SoquDumm TaBii Ki ŞuaNDa öNCé Ki GiBi SéViYoRmm ÇüNKü aRTıK SiNémmLé iLiŞKiLéRi oLDuqu KéSiNLéŞTi öNCéDéN YoK öPüŞMéYMiŞ FLN aRDaNıN YüZüNDéN SiNémiN aDıNıN CıKMaSıNa ÇoK KıZıYoRDuK. KıZMıYoMuYDuK YaNi aMa ŞiMDi MaDémm éNiŞTéMiZ oLMuŞ BiZéDé TéBRiK éDiP MuTLuLuK DiLéMéK DüŞéR uMaRmm aRDa Vé SiNémm MuTLu oLuRLaR Vé DaHa CiDDi YéRLéRé GéLiRLéR iNŞaLLaH...!
http://www.sinemfan.net.tc
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 10:45 pm

sinemci_hazom demiş ki:
aRDaYı öNCéDéN ÇooK SéViYoRDmm SıRF MaqaZiN DüNYaSıNıN YaLaNLaRı YüZüNDéN ÇoCuKTaN SoquDumm TaBii Ki ŞuaNDa öNCé Ki GiBi SéViYoRmm ÇüNKü aRTıK SiNémmLé iLiŞKiLéRi oLDuqu KéSiNLéŞTi öNCéDéN YoK öPüŞMéYMiŞ FLN aRDaNıN YüZüNDéN SiNémiN aDıNıN CıKMaSıNa ÇoK KıZıYoRDuK. KıZMıYoMuYDuK YaNi aMa ŞiMDi MaDémm éNiŞTéMiZ oLMuŞ BiZéDé TéBRiK éDiP MuTLuLuK DiLéMéK DüŞéR uMaRmm aRDa Vé SiNémm MuTLu oLuRLaR Vé DaHa CiDDi YéRLéRé GéLiRLéR iNŞaLLaH...!

katılıyorum...
http://www.ardafanclub.com
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 11:10 pm

Gerçekten sizlere inanmıyorum ve yazıklar olsun demekten başka birşey bulamıyorum,

Siz değil miydiniz Arda ve Sinem aşkını ihanet eden ?

Ne çabuk oldu da enişte oldu.

Tabii kim ne görüyorsa, kimseye karışamam ya.

Ne kadar sevgili olsalar da, ne kadar beraber takılsalar da..

Bu aşkın noktasını görüyorum..

Arda benim eniştem değil ki eniştem olmayacak da.

Arda ve Sinem daha çocuk ve kendilerini kandırıyorlar şu an.

Gözlerini açtığında herşeyi görecekler..
http://www.sinem-kobal.tk
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 3:28 pm

Herkesin düşüncesi farklıdır berkecim sen öyle görüyorsun o öyle görüyor veya ben böyle görüp böyle düşünüyorum değil mi ?
sen sinemi kıskanıyorsun yani onu başkasıyla düşünemiyorsun ki onu gerçekten sevdiğin için böyle düşünüyorsun bende öyle düşünüyorum ama birde su taraftan bak senin sevgilin var diyelim sinem sana hayran olsa sen ünlü biri olsan hayranınımı tercih edersin yoksa sevgilini mi eğer sevgilinle sonun olmasa bile ona o anki duyguları sana olan duygularından farklı.
İstesekte sineme veya ardaya engel olamayız ki sonuçta onlar birbirlerini seviyorlar aşk zor bulunan bir şeydir ayşe özyılmazelin de dediği gibi herkes aşkı zor buluyor
onlar bulmuşken neden bu fırsatı kaçırıp aşkı yaşamasınlar ki bence bu durumda bizim elimizden gelen hiç birşey yok....
Bırakalımda aşklarını yaşasınlar.
Eğer onların sonunun olduqunu düşünmüyorsan bile ki bende öyle düşünüyorum ama nafile bırak onlara bunu hissettirmeyelim eninde sonunda dediğin gibi gerçeği görecekler.... Göz Kırpan
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 2:45 pm

sinemci_hazom demiş ki:
Herkesin düşüncesi farklıdır berkecim sen öyle görüyorsun o öyle görüyor veya ben böyle görüp böyle düşünüyorum değil mi ?
sen sinemi kıskanıyorsun yani onu başkasıyla düşünemiyorsun ki onu gerçekten sevdiğin için böyle düşünüyorsun bende öyle düşünüyorum ama birde su taraftan bak senin sevgilin var diyelim sinem sana hayran olsa sen ünlü biri olsan hayranınımı tercih edersin yoksa sevgilini mi eğer sevgilinle sonun olmasa bile ona o anki duyguları sana olan duygularından farklı.
İstesekte sineme veya ardaya engel olamayız ki sonuçta onlar birbirlerini seviyorlar aşk zor bulunan bir şeydir ayşe özyılmazelin de dediği gibi herkes aşkı zor buluyor
onlar bulmuşken neden bu fırsatı kaçırıp aşkı yaşamasınlar ki bence bu durumda bizim elimizden gelen hiç birşey yok....
Bırakalımda aşklarını yaşasınlar.
Eğer onların sonunun olduqunu düşünmüyorsan bile ki bende öyle düşünüyorum ama nafile bırak onlara bunu hissettirmeyelim eninde sonunda dediğin gibi gerçeği görecekler.... [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

haniFenin dediqi doqRu .. herkesin düşüncesi farkLıdır .. ama berkede hakLı hanife daha düne kadar neLer diyoduk ardaya.. buqün neLer diyoruz .. ben karşıyım şahsen iLişkiLerine.. sinem abLa daha iyiLerine Layık .. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eqeR arda sinem abLayı sewseydi aşkını basına söLerdi .. basında bu öpüşme yaLanını fiLan çıkarmazdı .. yani demek istediqim mustafa abi iLe çıkarken de onLar qizlemedi .. bence bu işte başka bi iş var .. ne bileyim kafam karıştı işte .. hem berke kıskansaydı mustafa abiyide kıskanırdı hanifecim .. ama biLemem kıskanır mı kıskanmaz mı ? bu onun sorunu benim deqiL .. ben şahsen ablamı kıskanıyorm .. Smile ama çok tatLı diye .. sevqiLisi var diede kıskanıorm tabi .. hep kendine layıkLarı buLuyor papatyamız .. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama kimi zamanda yanLış seçimLer yapıor .. arda turan qibi .. ama yinede kara onLarın ben karışmıyorm .. sonuçta benim seFqiLim deqiL sinem abLanın seFqiLisi .. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 7:15 pm

Biraz mantıklı düşününce sanırım berke ve sen haklısın ben bıktım onlar bıkmadılar bu zamana kdr yalan yanlış haber çıkardılar hep belkide başında çok samimi arkadaşlardı ve zamanla arkadaşlıkları aşka döndü.
Ve artık ben isyan bayrağını çekiyorum.
Bir şeyler yapmalıyız ben sinemle ardanın beraber olmasını istemiyorum biliyorum yukarıda farklı söyledim burada farklı söylüyorum ama biraz düşündüm ve cidden cok sinir oldum sinem kim arda kim ya Kızgın sinem arda gibilerini hak etmiyo ardanın bi ara internette ne kdr fotoğrafları çıktı kızlarla öpüşmüş fln gördük hepimiz ya sinem içinde aynı şey olursa Kızgın
belki sinem bunların hepsini unuttu onu deli gibi seviyo belki ama bu benim gururuma şahsen cok dokunuyo ben bunu kendimede sineme de yediremiorm onun gibi pislik birini istemiyorum...

( arda hayranlarından ve diqerlerinden cok özür dilerim bu da benim düşüncem )
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 11:31 am

tamamen katılıyorm .. sinem abLa daha iyiLerine layık .. Göz Kırpan ama sinem abLa qerçekten aşıksa ardaya aşk insanın qözünü böle kör ediyor işte .. umarım sinem abLanın qözLeri açıLır da hatasını anLar .. Ağla
Sinem-Arda SEVER Leyla
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Sinem-Arda SEVER Leyla

Başarı Puanı : 68

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 1:25 am

muhteşem bi yazı
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 9:28 am

ne aÇıDan ?
Stressavar
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Stressavar

Başarı Puanı : 41
Rep Puanı : -2

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 4:58 pm

sinem.büşra demiş ki:
Tamam artık! Arkadaşlık savunmasına gerek yok, beş yaşındaki çocuk bile bu saatten sonra Arda Turan'la Sinem Kobal'ın arkadaş olduklarını yemez.
Zaten yedirmeye de gerek yok! Hele dün gördüğümüz Arda-Sinem Roma havaalanında, görüntülerinden sonra...
Tabii var böyle bir kaygı ünlülerimizde. Yani hani o lanet olası yanlış anlaşılma kaygısı, magazin medyası tarafından yıpratılma kaygısı, ilişkiden emin olmadan ortalığa dökülmeme kaygısı.
E çünkü başları ağrıyor sonra. Gönül işleri yıllarca kan ter döktükleri mesleklerinin önüne geçiyor. Sebep? İnsanoğlu böyle, dedikodu seviyor, kim kiminle ne aşk yaşadı, nasıl kavga etti, mutlu mu, mutsuz mu pek merak ediyor. Bir süre sonra da magazin haberleri ve dedikodular sayesinde ilişkinin suyu çıkıyor.
Hal böyleyken de esas oğlanla esas kıza da köşe bucak kaçmak düşüyor.
Neyse gelelim yıldız futbolcumuz Arda Turan ve güzel kız Sinem Kobal'a.
Bence artık kendilerine işkence etmekten, korkmaktan, saklanmaktan vazgeçsinler. İkisi de bekâr, ikisi de gencecik, ikisi de başarılı ve ikisi de milyonların sevgilisi. Üstelik çok da yakışıyorlar. Aşklarını yaşamak onların en doğal hakkı.
Arda ve Sinem sözüm size; kimseyi takmayın, kulaklarınızı tıkayın ve canınız nasıl istiyorsa öyle yaşayın. Bu devirde herkes aşkı bulmak için çırpınıyorken, siz bulduğunuzun kıymetini bilin.
Gerisi yalan. Gerisi zırvalık. Korkak olmayın, mutlu olun. Milli park değil orman olun.

NoT: Kaynaqı vermek zorundaydım .. İzinsiz yayınLamak yasakmış ..
Kaynak : SabaH

İyibir konuya değinmiş ama bence yakışmıyorlar hem arda esmer sinem sarışın bir şey.Evlenmeden önce mutlu olupta evlendikten sonra çok mutsuz olup boşanan çifler var mesela emre kınay,mesela ece erken onlarda evlenmeden önce mutluydular.Ece 10 yıl sevgili oldu evlendi 1.5 sene sonra boşandı.Darısı onların başına.Ben sinemle ardanın çıkmaya başladığı günden beridir ki ilişkileri inşalla AŞK-I MEMNU gibi olur diyorum.Hem de ardanın burnu sürtmüş olur.
nurten*arda*gs
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
nurten*arda*gs

Başarı Puanı : 306

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 5:07 pm

ben herkesin düşüncelerine saygı duyarım ama Arda'nın Sinem'i mutlu edeceğine eminim hem zaten yakışıyorlar Arda ile Sinemi resimlerden gördüğümüz kadarıyla ikiside çok mutlu görünüyorlar bizede bu durumda onlara Mutluluklar Dilemek düşer [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 7:09 pm

bencede artık eLeştiri değiL mutLuLuk dilemek düşer sinem fanLarı olarak .. Göz Kırpan
nurten*arda*gs
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
nurten*arda*gs

Başarı Puanı : 306

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 9:32 pm

Arda fanları olarakda [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

Başarı Puanı : 108

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 10:43 pm

size bişey diyeyim mi iyi ki 1 ay önce bu forumda değilmişim hiç birinize o lafları söyletmezdim.Arda kim ya fln da demişsiniz sinem kim bende size soruyorum.Sinemi seven bi Ardacı olarak sinemden soğuyorum sizin söyledikleriniz yüzünden siz bence sinem fanı falan olamazsınız eğer bu düşünceyle devam ederseniz.Ayrıca sinemi aldatmış ona ihanet etmiş bi adama ki adam demek ne kadar doğru :/ bilmiyorm burda mustafa abi diyorsunuz olacak iş değil sinemin reddettiği birine sahip çıkmaya çalışıyosanız sineme olan sevginizden ben şüphe ederim.
*DeFne*
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
*DeFne*

Başarı Puanı : 70
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 1:06 am

Muro10 demiş ki:
size bişey diyeyim mi iyi ki 1 ay önce bu forumda değilmişim hiç birinize o lafları söyletmezdim.Arda kim ya fln da demişsiniz sinem kim bende size soruyorum.Sinemi seven bi Ardacı olarak sinemden soğuyorum sizin söyledikleriniz yüzünden siz bence sinem fanı falan olamazsınız eğer bu düşünceyle devam ederseniz.Ayrıca sinemi aldatmış ona ihanet etmiş bi adama ki adam demek ne kadar doğru :/ bilmiyorm burda mustafa abi diyorsunuz olacak iş değil sinemin reddettiği birine sahip çıkmaya çalışıyosanız sineme olan sevginizden ben şüphe ederim.

söylediklerinin kelimesi kelimesine katılıyorum abi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kiymetlim1O.
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Kiymetlim1O.

Başarı Puanı : 75

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 1:12 am

Muro10 demiş ki:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
irem2
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
irem2

Başarı Puanı : 183
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 11:33 am

Muro10 demiş ki:

kesinlikle söylediklerine katılıyorum.
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 1:54 pm

Muro laf sana değil alınma Göz Kırpan Bir forum düşünce yorumudur ve herkes yorumunu yapar. Bazı adminler düşüncelerini söylediğinden dolayı karşıdaki aptal üye kendisine (aptal, gerizekalı, öküz) demesine rağmen o sadece doğrudüzgün laflarla kapak yapıyorsa onu banlayıp o (aptal, gerizekalı, öküz) deyen beyinsiz arkadaşı 7.000 küsür mesaj yüzünden hala forumda barındırmak, formu hayvanat bahçesine çevirmek mi adminlik acaba ?
http://www.sinem-kobal.tk
Muro10
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Muro10

Başarı Puanı : 108

MesajKonu: Geri: Arda ve Sinem çok yakışıyor!   Arda ve Sinem çok yakışıyor! Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 4:20 pm

yok alınmam zaten muhabbeti anlamadım

Arda ve Sinem çok yakışıyor!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Sinem'den Arda'ya Hediye
» Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!
» Sinem ve Arda Açılışta
» SİNEM'İN UĞURU ARDA'DA
» yılın sevgilileri... arda ve sinem