Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sinem’in güzellik sırları

2 posters
YazarMesaj
esraduygu
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye

Başarı Puanı : 344
Rep Puanı : 1

Sinem’in güzellik sırları Empty
MesajKonu: Sinem’in güzellik sırları   Sinem’in güzellik sırları Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 12:02 pm

Ünlü oyuncu Sinem Kobal bir kadın için saç ve cilt bakımının çok önemli olduğunu söyledi.

Saçlarına evde sık sık bakım yaptığını vurgulayan güzel oyuncu ilginç bir yöntem kullandığını da belirtti. Kobal şöyle konuştu: "Aslında saçlarımızı kuruturken bile yıpratıyoruz, bunun için bakım yaptırmak çok önemli. Zamanım varsa kuaföre giderim, yoksa evde kendim doğal yağlarla maskeler hazırlarım. Özellikle aktarlarda satılan 'yılan yağı' ile saç bakımı yapmanın faydasını görüyorum. Hem saçı besliyor, hem de uzamasını hızlandırıyor. Yağın kokusu biraz kötü ama buna değiyor."
Kobal yılan yağı kokusundan kurtulmanın yöntemini de şöyle açıkladı: "Bakım sonrası yıkarken önce saç kremi, sonra şampuan, sonra tekrar saç kremi uyguluyorum. Böylelikle saç uyguladığım maskeden daha kolay arınıyor."
Kendisinden daha çok arkadaşlarına makyaj yapmayı daha çok sevdiğini vurgulayan Sinem Kobal, "Günlük hayatta hiç makyaj yapmıyorum. Zaten setlerde sürekli makyajlı olduğum için gerek duymuyorum" dedi. "Bir dudak nemlendiricisi ve maskara uygulayıp kendimi dışarı atıyorum diyen genç oyuncu, "Ancak çok yorgun ve bitkin görünüyorsam, kendimi renklendirmek için biraz makyaj yapıyorum. Bir de özel bir yere giderken fondoten kullanmadan hafif bir makyaj yaparım" şeklinde konuştu.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

Sinem’in güzellik sırları Empty
MesajKonu: Geri: Sinem’in güzellik sırları   Sinem’in güzellik sırları Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 2:35 pm

GazeTeyi ALdm KoşTura KoşTura OkuLa GTTm Biggrin
http://www.sinemfan.net.tc

Sinem’in güzellik sırları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!
» ßurcLarın güzeLLikk SırLarı..
» Sinem Var!!!!!
» Aşk var mı Sinem?
» Güzellik bakımı ve alışverişle arası naısl?