Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ

4 posters
YazarMesaj
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ Empty
MesajKonu: SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ   SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 3:31 pm

Gelelim gündeme...

Bugün sabah gazeteleri okurken Kelebek'te ''Las Vegas'ta aşk kampı'' başlıklı yazıyı gördüm ve bir kez daha onlar hakkında yazı yazmak istedim. Evet bahsedeceğim ikili Arda Turan ve Sinem Kobal. Daha önce de yazdığım gibi gerçekten birbirine yakışan bir çift olduklarına inanıyorum. Onlar için her ikisinin de bir ablası olarak güzel haberlerini okumak beni çok mutlu ediyor ve gururla yazı yazmama sebep oluyor.

Sinem gerçekten bu mutluluğu hak eden tatlı ve cici biri. Üstelik sevdiğine çok da bağlı. Neden diyeceksiniz? Birlikte olduğu insana değer veren ve onu taşıyabilen bir insan da ondan. Bakın hiçbir yerde biriyle yakalandı görüntüsü gördünüz mü? Tabii ki hayır. Çünkü bir insan anlaşabileceği ve onu anlayan birini bulduğunda yani ruh ikizini yakaladığında dışarı bakma gereği bile duymuyor. Sinem'de şu an bunu yapıyor. En azından benim gördüğüm ve fikrim bu. Bu yüzden de Sinem'in artık ruh ikizini bulduğunu düşünüyorum. Umarım kıskanç gözlerin nazarına gelmez de mutluluğu her zaman devam eder. Benim Sineme' e söyleyeceğim: “Çok doğru yoldasın devam et Sinem'cim.” Bu arada röportajında verdiğin resimler gerçekten çok hoş. Tebrikler...

Arda'ya gelince… Arda da yaşının aksine gerçekten çok olgun ve insan gibi bir insan. Üstelik buna bir de başarı ve yakışıklılık eklerseniz, daha ne olsun? Aslında annesini tebrik etmek gerekir ki Türkiye'ye böyle bir evlat yetiştirmiş. Darısı bizlerin başına. Umarım bizler de evlatlarımızı bu niteliklerde yetiştirmeyi başarabiliriz. Kısacası konuya tekrar geri dönersek ben buradan Allah nazardan saklasın diyor, her ikisine de ömür boyu mutluluklar diliyorum. Tüm gençlerin mutluluklarının devamını görelim, sevinelim ve bana da buradan kötü şeyleri yazmanın aksine, güzel şeyleri yazmak nasip olsun.

NİLGÜN ÇOLAK
http://www.ardafanclub.com
gülcan
SinemKobalFan♥Moderatör
SinemKobalFan♥Moderatör
gülcan

Başarı Puanı : 1295
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ   SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 3:57 pm

Nilgün çolak gerçekten Sinem'i çok iyi tanımış Smile
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ   SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 4:31 pm

Ne Ruh İkizi Ne Ruh İkizi Ama Arda Şaşıran pFF Şaşıran :'(
http://www.sinemfan.net.tc
busra070707
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
busra070707

Başarı Puanı : 42
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ   SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 10:52 am

röportaj için verdiğin fotoğraflar çok hoş demiş.
hangi fotoğraflar ki ? Şaşıran

SİNEM KOBAL VE ARDA TURAN BİRBİRİNİN RUH İKİZİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!
» SİNEM KOBAL, ARDA TURAN'IN KARDEŞİNE EMANET
» Arda Turan Sinem Kobal'lı çok kıskanacak
» Arda Turan - Sinem KOBAL (Öpüşme) yalanı..
» SİNEM KOBAL'DAN ARDA TURAN'I KIZDIRACAK SÖZLER