Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.

+10
Ayshe_-_Oğuzhan
tuğba*
Emii
WampireSs.Cat
sinem.büşra
gülcan
Sinem.Leyla
SinemHaniFe
'ѕнєутαηιє●
ѕιηємвєякє
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sonraki
YazarMesaj
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Empty
MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 11:49 am

ѕιηємвєякє demiş ki:
Sen de adminsin ? Ordaki katogerideki isteklerle sen uğraş pls Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 667501

biRiniz yapın aRTık
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 1:16 pm

Ağla CmLe DeVReDioormm xD
http://www.sinemfan.net.tc
Sinem.Leyla
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Sinem.Leyla

Başarı Puanı : 799
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 6:27 pm

Bölümü koysana Berke Biggrin:
http://www.ayselteymurzadefan.tk
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:01 pm

TAMAM
http://www.sinem-kobal.tk
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:11 pm

ѕιηємвєякє demiş ki:
TAMAM

tamam deDi ya aRtık 3 qün sonRa filan anCa qeLiR .. Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 463788
Sinem.Leyla
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Sinem.Leyla

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:12 pm

sinem.büşra demiş ki:
ѕιηємвєякє demiş ki:
TAMAM

tamam deDi ya aRtık 3 qün sonRa filan anCa qeLiR .. Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 463788
hahaha xD Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 463788
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:18 pm

Biggrin:
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:39 pm

Ha ha ha. Çok komik.
PaTRocq
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
PaTRocq

Başarı Puanı : 1058

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:40 pm

Nesi qomiq Yani
http://www.oguzhangoc.forumi.biz
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 7:41 pm

ѕιηємвєякє demiş ki:
Ha ha ha. Çok komik.

komik taßi Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 89342
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 10:33 pm

5. Bölüm

(SLOW [yavaş] BİR ŞEKİLDE] Zarlar atılır, çıkan sonuç nedir??

Birey : Beş, Üç ! Emine ve Leyla, şimdi kapı '10 saniye' sürecinde açık olacak ve ordan çıkacaksınız...
Kapı açılır, on saniyeye kadar Emine ve Leyla, hiçbir zarar ve koşul olmadan kapıdan çıkar; onların oyunları şimdi başlar...

Emine : Çok korkunç burası Şaşıran Oldukça karanlık.
Leyla : Karanlıkta aydınlık mı bulacağız n'apacağız ya, zaten bir tek senin o iğrenç gözlerini görüyorum.
Emine : Leylaa Kızgın Bu durumda bile tatsızlık çıkarmasana.
Leyla : Tamam yaaa, n'apacağız ? Orda bir televizyon waar...
Emine : Büşra'nın dediklerini hatırlasana; bir kaset ve bir televizyon, bulacağımız şeyler sadece bunlar ! Sonra ise yapmasını istediklerimiz...
Leyla : Bu karanlıkta birşey göremeyiz kii Şaşıran , derken ayağını kaset'in üstüne basar...
Leyla : Ahhhhh!!!
Emine : N'oldu, Leyla; birşey mi var, Leylaa ! Nolduu, ses verseneee...
Leyla : Ayağıma birşey battı :'(
Emine : Ne battıı ? Versene onuu...
Leyla yavaşca eğilerek kaseti alır ve Emine'ye verir, Emine gözünün yakınına getirince kaset olduğu belli olur....
Emine : Kasett bu, harikassııınn !! Smile Şimdi kaseti televizyona takalım, der ve kaset yerine takar; kaset oynamaya başlarr...
Birey : Emine - 5 , Leyla - 3 numara ! İki numara'nın toplamı : 8 . Ceza kanunu 8. sayfasında size seçtiğim en uygun ceza; 'Hopöraterlik' . Anlamamış olabilirsiniz çünkü; hepiniz kıt kafalısınız. Şöyle anlatayım ki; ikinizin önüne de bir tavşan vereceğim, onun da bir yaşamı olacak.Yanii oyuncak bir tavşan gibi gerçek bir tavşan anlıyacağınız, şimdi onu kan olmadan öldürmenizi istiyorum, unutmayın; kan olursa sizin kanınızla gider.Tavşanlarınız rafta; beş dakikanız var !

Berke ve Büşra bir kenara çekilmiş konuşurken, Gaye ise onlara nefret dolu bakışlarla bakıyordur...
Berke : Rabia değil miydi o Şaşıran ?
Büşra : Evet :'( Kardeşimdi o :'(
Berke : Ama neden ? O neden burada ?
Büşra : Bilmiyorum :'( Beni takip etmiş olabilir veyatta...Aklıma hiçbir şey gelmiyorr :'(
Berke : Emine de İstanbul'a geldi, o da gelmek istiyordu ama; hayır dedim Ağla ! Biz arkadaş grubumuzla gideceğiz, seninle sonra olur dedim Ağla Kalbini çok kırdım ama; ne kadar iyi yaptım biliyor musun Ağla Şimdi burda o da olabilirdi :'(
Büşra : Bari sen ağlama Ağla Sizin cezanız nasıldı ya anlatsana Ağla ?
Berke : Sorma ya, geldi bize soyunun ve sevişin, dedi.Hayır dedim ölmek istiyorum dedim olmadı, Gaye tam beni öldürcekken soymaya başladı yavaş yavaş, sonra öpmeler, öpüşmeler derken iş bayaa bir büyüdü, anlayacağın o an kendimden geçmişim cümlesini kursam yeri mi olur bilmem ama öyle oldu Şaşıran
Büşra : Hmmm Şaşıran İstemiyerek yanii Şaşıran
Berke : Evet ne biliim, istemiyorum dedim ama....N'apıyım Büşra yaa, tamam ölüyorsun dese bile canıma kıyamazdım ki; kabul etmek zorundaydım.
Büşra : O an için Gaye'nin yerinde olmak isterdim Şaşıran
Berke : Benim yerimde olmak istemezdin, emin ol Şaşıran
Büşra : Seni anlamak, seni öpmek, seninle öpüşmek attaha sevişmek; der ve Berke'nin çenesini tutar, öpüşme pozisyonunu alır gibi...
Cemre : Öhööm öhöööm...

Emine ve Leyla raftan tavşanları almış, lazım olacak malzemeleri de almış ve beyaz mermere tavşanı koymuşlardır.Kansız bir biçimde nasıl öldüreceklerini düşünmektedirler...Leyla tavşanın kalp olan kısmına sıkıca bir tokat indirmeyi düşünüyordur ama; ya kan çıkarsa ??
Leyla : Üfff yaa...N'apacağız Emine ablacığım, bir bildiğin var mıı ???
Emine : Dur bii, hatırlamaya çalışıyorum!!Kardeşim tıpta okuyor ve hastahanede menejerlik görüyordu, bu tavşanı kan akmadan hayatta öldüremeyiz ama; başka bir yolu var..
Leyla : Nedirr ooo ??
Emine : Sanane yaa ! , der ve işleme koyulur; öncelikle elini tavşanın sol gövdesinde gezdirir ve kalbini belirler, kalbinin üstüne işaret parmağını koyar ve kalemle kalbinin olduğu yeri işaretler.Ameliyat çakısı ile önce tüylerini yüzer, tüysüzdür kalp kısmı ve etrafı.
Leyla : N'apıyorsunn ? , derken yaptıklarını tekrar etmektedir...
Emine ise cevap vermemiş, içine devam etmektedir..
Tüylerini yüzdükten sonra çarpı işaretinin tam ortasına ameliyat makasını batırır ve kan durdurucunu kanın yerine batırır.Kan diye birşey yoktur, ne akmış ne de etrafına dolaşmıştır...Kalbinden gelen kan damarını kısa süreliğine durdurmuş ve oraya serum bağlamıştır; artık kalbindeki kanlar serum paketine gidiyordu, şuncacık tavşanın bir serum paketi kadar ömrü vardı!!

Leyla : Emine ablacığım yaa Şaşıran Ben tüyünü kestim, biçtim ama; o kadarr Şaşıran Devamını sen yapar mısın lütfeen?
Birey : Son 2 dakikanız...
Emine : Ben n'apayım yaaa Şaşıran Her koyun kendi bacağından asılır cicim, içerdeki davranışlarını unutmadık Göz Kırpan
Leyla : Lütfeeenn Ağla Ölmek istemiyorum burda :'( Ağla
Emine : Pekiyi pekiyi, getir tavşanını, der ve elini tavşanın sol gövdesinde gezdirir ve kalbini belirler, kalbinin üstüne işaret parmağını koyar ve kalemle kalbinin olduğu yeri işaretler.Ameliyat çakısı ile önce tüylerini yüzer, tüysüzdür kalp kısmı ve etrafı.
Tüylerini yüzdükten sonra çarpı işaretinin tam ortasına ameliyat makasını batırır ve kan durdurucunu kanın yerine batırır.Kan diye birşey yoktur, ne akmış ne de etrafına dolaşmıştır...Kalbinden gelen kan damarını kısa süreliğine durdurmuş ve oraya serum bağlamıştır; artık kalbindeki kanlar serum paketine gidiyordu.
Leyla : Çook teşekkür ederim, karşılığını kısa sürede vereceğimmm...
Emine : Karşılık istemiyorum zaten...
Birey : Dakikanız bitti, şimdi kapının altındaki boşluktan tavşanlarınızı bırakın...
Emine : Pekiyi, der ve tavşanları kapının altındaki boşluktan bırakırlar, Birey onları almaya geldiklerinde Emine ve Leyla ise bir köşeye çekilmiş, sessizce, duyulmuyacak bir şekilde fısıldaşıyordular...Sonuçta onlar gözlemdeydi fakat; ilk defa gözlemde olmadığından bu fırsatı kaçıramazdılar...
Emine : Kapının altında boşluk varmış, gördün mü ???
Leyla : Eeee ?? Şaşıran
Emine : Yanii, ordan birimiz çıkarsa belki çıkış yolu bulabilir ve hepimiz kurtulabiliriz...
Leyla : Güzel fikirr...Ama; ya bulamazsa veyatta ne bileyim kaçıp giderse ?
Emine : Vallah ordan bir tek Büşra sığar miyon bir kişilğe sahip.
Leyla : Haklısın da..Bunu nasıl söylüyeceğiz Büşra'ya???
Birey fısıltıları işitir ama; konuşulanları anlamaz...
Birey : Ne konuşuyorsunuz sizz ?? Susun...
Leyla : Tamam tamam, olmuş değil mi Ağla
Birey : Evet, operasyon başarılı bir şekilde olmuş; şimdi üst kata gidip kapınızı açacağım...
Emine : Üst kat, bunu da aklında tut...
Leyla : Hıhı...

YARIM SAAT SONRA

Emine ve Leyla içeriye sanki kırk yıldır yük taşımış gibi hâlsiz gelirler, terler içinde.Emine ve Leyla ise gelmeden önce aralarında bir şifreli konuşma ayarlamıştır ama; nasıl yapacaklardır bu işi ?

Leyla : Büşracığım, bir gelir misin sana birşey söylüyeceğim?
Büşra : Bi gitt yaa !!
Emine : Büşra'cığım, önemli diyoruz, gitsene biiii Smile
Büşra meraklı bakışlar ile Leyla'nın yanına gider, Leyla ise fısıltıyla birşeyler anlatmaya çalışır Büşra'ya ama; Büşra anlamamıştır...
Büşra : Ne diyorsun yaa ??? An-la-mı-yo-ruum....
Berke ise Gaye ile birlikte duvara uzanmış, konuşuyorlardı...
Gaye : Burda benim ölümü bulacaklar, kemiklerim ayrılacak pança pança; kimsenin haberi olmuyacak Ağla Kim bilir belki dinazorlar gibi sonradan kemiklerimiz, iskeletlerimiz bulunacak; ölümümün seninle olması çok güzel...Seninle beraber ölmek için dualar etmiştim ama; böyle olacağını düşünememiştim ki...
Berke : Takma kafana Gaye ya, sana tek birşey söylüyeceğim; aşk diye birşey yokk !! Var da bu yaşta ne bileyim, gönlünü eğlendircen, derken Berke ve Gaye duvar tarafından biraz itelenmiştir....
Berke : N'oluyorr yaaaa???
Gaye : Bilmiyorum, duvar itikledi Şaşıran , derken dediğini düşünür ve anlamını anlar...
Gaye : Nasıl yaa ?? Duvar nasıl itikleyecek bizi ?? Şaşıran

Grup, başına gelen tehlikeden habersiz kimisi gülüyorken kimisi ağlamaktadır...Duvarın itelenmesinin sebebi nedir, bunun sebebi herşeyi değiştirecek midir ? Herşeyin sonu mu geldi ?
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 10:47 pm

Berke ve Büşra bir kenara çekilmiş konuşurken, Gaye ise onlara nefret dolu bakışlarla bakıyordur...

gaye soRaRm bn snaa Biggrin:

Büşra : Seni anlamak, seni öpmek, seninle öpüşmek attaha sevişmek; der ve Berke'nin çenesini tutar, öpüşme pozisyonunu alır gibi...

pFF cemRe abLa3m ya Biggrin:

LeyLa^m hiç bekLemezDm senden Biggrin:

Gaye : Burda benim ölümü bulacaklar, kemiklerim ayrılacak pança pança; kimsenin haberi olmuyacak Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 55786 Kim bilir belki dinazorlar gibi sonradan kemiklerimiz, iskeletlerimiz bulunacak; ölümümün seninle olması çok güzel...Seninle beraber ölmek için dualar etmiştim ama; böyle olacağını düşünememiştim ki...
Berke : Takma kafana Gaye ya, sana tek birşey söylüyeceğim; aşk diye birşey yokk !! Var da bu yaşta ne bileyim, gönlünü eğlendircen, derken Berke ve Gaye duvar tarafından biraz itelenmiştir....

gaye coŞmuŞ ya xD

Duvarın itelenmesinin sebebi nedir, - keSin bn yaptm .. xD Dil Çıkaran

bunun sebebi herşeyi değiştirecek midir ? - ne qBi şeyLeRi xD

Herşeyin sonu mu geldi ? - geLmeSn Biggrin:
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 10:50 pm

sinem.büşra demiş ki:

gaye soRaRm bn snaa Biggrin:

pFF cemRe abLa3m ya Biggrin:

LeyLa^m hiç bekLemezDm senden Biggrin:

Gaye : Burda benim ölümü bulacaklar, kemiklerim ayrılacak pança pança; kimsenin haberi olmuyacak Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 55786 Kim bilir belki dinazorlar gibi sonradan kemiklerimiz, iskeletlerimiz bulunacak; ölümümün seninle olması çok güzel...Seninle beraber ölmek için dualar etmiştim ama; böyle olacağını düşünememiştim ki...

gaye coŞmuŞ ya xD

Duvarın itelenmesinin sebebi nedir, - keSin bn yaptm .. xD Dil Çıkaran

bunun sebebi herşeyi değiştirecek midir ? - ne qBi şeyLeRi xD

Herşeyin sonu mu geldi ? - geLmeSn Biggrin:

Şakaya alın siz, gebereceğiiizzzz.... Gaye : 'urda benim ölümü bulacaklar, kemiklerim ayrılacak pança pança; kimsenin haberi olmuyacak Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 55786 Kim bilir belki dinazorlar gibi sonradan kemiklerimiz, iskeletlerimiz bulunacak'
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 10:58 pm

oLsn xD qeL ßerabeR öLeLim a$km Dil Çıkaran
Sinem.Leyla
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Sinem.Leyla

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 5:04 pm

Güzel bir bölüm . Aklimdan geçenleri yapmamissin! Senaryoya yeni biri gelecek demistin : Çok sükür gelmemis Biggrin:
Duvarlar neden iteleniyor Biliyorum Biggrin: Odanin duvarlari yaklasacak ve her kes ezilerek ölecek xD .
'ѕнєутαηιє●
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
'ѕнєутαηιє●

Başarı Puanı : 1030
Rep Puanı : -2

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 5:10 pm

La Senarist.
Ne ettin sen xD
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 6:23 pm

SinemciLeyla demiş ki:
Güzel bir bölüm . Aklimdan geçenleri yapmamissin! Senaryoya yeni biri gelecek demistin : Çok sükür gelmemis Biggrin:
Duvarlar neden iteleniyor Biliyorum Biggrin: Odanin duvarlari yaklasacak ve her kes ezilerek ölecek xD .

Senaryoya yeni biri gelecek. Bu arada duvar neden itikleniyor sorusunun cevabı yanlış ama; yaklaştın az-buz...

Aklından ne geçiyordu ?
Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 596900
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 6:23 pm

'ѕнєутαηιє● demiş ki:
La Senarist.
Ne ettin sen xD

Ne ettim Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 390521
'ѕнєутαηιє●
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
'ѕнєутαηιє●

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 6:44 pm

Ne etmedin ki ! Biggrin:
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 6:52 pm

ѕιηємвєякє demiş ki:
'ѕнєутαηιє● demiş ki:
La Senarist.
Ne ettin sen xD

Ne ettim Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 390521

süpeR oLmuŞ bence Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 463788 biDe tam orTaSnDa leyla geLmeSeyDi eyydi Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 23852
'ѕнєутαηιє●
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
'ѕнєутαηιє●

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 6:54 pm

ßüşraaa. ßen ölürsem sende gell Dil Çıkaran
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 9:39 pm

'ѕнєутαηιє● demiş ki:
ßüşraaa. ßen ölürsem sende gell Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 463788

nee ? Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 89342 yok ya Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 205712 berke'yi yanLız bıRakmam ! Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 463788
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 9:52 pm

Ehehe Biggrin
'ѕнєутαηιє●
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
'ѕнєутαηιє●

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 10:13 pm

Defol ! Tek ölcem benn xD
gülcan
SinemKobalFan♥Moderatör
SinemKobalFan♥Moderatör
gülcan

Başarı Puanı : 1295
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.   Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi. - Sayfa 16 Icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 12:20 am

heralde ben hemen geberdim

Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.
16 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Sonraki
 Similar topics
-
» Selena Senaryosu
» Msn'de Başlayan Aşkın Sonu...
» KaLp yangını ~6. Eklendi !
» Pinokyo'nun Çalışmaları :) {yenileri ekLendi}
» 90. bölüm