Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Msn'de Başlayan Aşkın Sonu...

2 posters
YazarMesaj
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

Msn'de Başlayan Aşkın Sonu... Empty
MesajKonu: Msn'de Başlayan Aşkın Sonu...   Msn'de Başlayan Aşkın Sonu... Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 8:11 pm

13 ekim 2006
kız: Msn’mi nerden aldın
Erkek: ben sadece sohbet etmek istemiştim.
Kız: o zaman ben sana Msn'de Başlayan Aşkın Sonu... 99836 diyeyim.

19 ekim 2006
akşam olmuştu kızın canı çok sıkılıyordu.yapacak bir işi de yoktu Msn’sin de online olanda yoktu.aslında vardı da olmazdı. Msn’den hiç tanımadığı biriyle konuşmazdı. Arkadaşının baskısıyla onun engelini kaldırdı ve konuşmaya başladılar.Çocukta şirin bir şeydi adı Burak’tı. Burak biraz utangaç duruyordu ve kendine güveni yoktu. Bunlar kızın hoşuna gitmişti. Kız ertesi gün evine dönecekti onunla telefondan başka görüşme şansıda yoktu. Burak telefon numarasını isteyince düşünmeden verdi.

Aradan aylar geçti….
Telefonda sürekli konuşuyorlardı.Burak sürekli kızdan hoşlandığını söylüyordu. Kız da ondan hoşlanmaya başlamıştı. Ama Msn’de aşk mı olurdu hem oturdukları şehirlerin arasında 17 saatlik mesafe vardı.olmamalıydı başlamamalıydı böle bir şey. Veya denemeliydi. Yürümezse biter giderdi.

14.07.2007
Sonunda çıkmaya başladılar. kız çok seviyordu. Her dakika birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini söylüyorlardı.başkaydı aşkları kız onun için ömrümde son seveceğim diyordu. Sevgisi sonsuzdu. Burak’ında sevdiğini düşünüyordu..

26.07.2007
Büyük gün gelmişti. İlk kez birbirlerini göreceklerdi. Otogarda karşılaştılar. Kız kötü bir şeyler hissediyordu. ortamı yumuşatmak için gülümseyerek bakıyordu ona. Konak’a gitmek için bindiler otobüse. Otobüste Burak’ın ilk kez elini tutmasıyla kız olaylara iyi bakmaya başladı. O an ondan öle bir cesaret aldı ki normalde çekingen biriydi kız. Ama onun yanında kendini çok rahat hissetmeye başladı. Karşıyaka geçtiler Konak’tan vapurla. Bütün gün gezdiler elele, birbirlerini sevdiklerini söyleyerek Ve veda sahnesi son bir kez sarılıp ayrıldılar. Burak giderken 2 hafta sonra bir daha geleceğini söylüyordu.

14.09.2007
Çok güzel bir 2 ay geçirmişlerdi. Kız onu çok seviyordu. O hayatının son aşkıydı. Hayalleri umutları onda vardı. Fakat her birliktelikte olduğu gibi bunda da sorunlar başlamıştı. Kız bir anlık sinirle bitmeli diye düşündü. Ve bunu Burak’ın teyzesine söyledi. Teyzesinin onu Burak’a anlatacağını düşünmeden… Burak olayı gurur meselesi yapıp kızı terk etti. Seviyorum diye diye ayrıldı gerçek bir neden göstermeden ayrıldı. Hani ayrı kalamazlardı. Burak hep dememiş miydi sen beni bırakmadığın sürece bitmeyecek diye? Şimdi bu ayrılık neydi?

23.09.2007
kız güne umutla başlamıştı bir gün önce Burak ona tekrar canım demişti.8 gün içinde ilk kez canım kelimesini duyuyordu ondan. Kız hala çok seviyordu yeniden başlıyoruz diye düşündü.22 eylül gecesi ilk kez ağlamadan uyudu. Burak nete geldi akşam. Kız net bir cvp istiyordu. Burak arkadaş kalalım dedi. Sevgiliden arkadaş mı olurdu? İkisi de birbiri seviyorlardı. Nasıl arkadaş kalabilirlerdi ki? ama onun hiç olmamasındansa bu daha iyiydi. Hep aşkım demişken şimdi Burak demek garip geliyordu.ve bitanem aşkım kelimelerini duymaya alışmıştı kendi adını söyleyince Burak, sanki bir yabancıdan bahsediyormuş gibi hissediyordu.onun olmayışını kendine yediremiyordu.

26.09.2007
bugün ilk görüşmelerinin 2 ayı dolmuştu. Ama artık Burak yoktu. Ayrılıklarının üzerinden 12 gün geçmişti ama onun olmayışına alışamamıştı kız henüz. Bitmeli artık diye düşündü. Onsuz her dakika ağır geliyordu yüreğine. Hayatı umudu Burakken şimdi Burak’sız bir hayatı taşıyamıyordu. En sessiz en acısız yok oluşu seçmeliydi.ve kararını verdi o gün diğer günlerden daha erken yatacaktı.ilaçlar işini görürdü. Daha önceden komşu kızına söylemişti zaten kendisine bir şey olması durumunda günlüğü Burak’a gönderilecekti.günlükteki son yazısı ise şöyleydi:
------------------------------------------------------------
Çok sevdim seni be Burak. Sana yemin etmiştim ya Kordon’dayken seni hiç bırakmıycam. sen olmazsan ben yaşayamam diye. Sen benim yaşama nedenimsin diye. Sen olmadan yaşama nedenim olmadan ne kadar daha devam edebilirdi ki? seni çok sevdim ben. sensiz olmadı be aşkım. Sensiz her dakika çok ağır. İzmirlide sevebilirmiş bak aşkım. İzmirli kolay sevmez ama sevdi mi de ölümüne sever. Seni çok sevdim bunu sakın unutma…sakın ağlama arkamdan göz yaşına kıyamam ben. Seni çok seviyorum....

------------------------------------------------------------

ve genç kız derin bir uyku için gözlerini kapattı…

Msn'de Başlayan Aşkın Sonu... 77152006112201819hn2
PaTRocq
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
PaTRocq

Başarı Puanı : 1058
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Msn'de Başlayan Aşkın Sonu...   Msn'de Başlayan Aşkın Sonu... Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 12:33 pm

Biggrin Ağlayan
http://www.oguzhangoc.forumi.biz
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Msn'de Başlayan Aşkın Sonu...   Msn'de Başlayan Aşkın Sonu... Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 11:16 am

Niye güldün komik birşey yok ki ? Bu yaşanmış bir olay ?

Msn'de Başlayan Aşkın Sonu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşkın 9 Belirtisi..
» Sessizliğin Cazibesi | 5. Bölüm (Herşeyin sonu) Eklendi.