Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı

3 posters
YazarMesaj
gülcan
SinemKobalFan♥Moderatör
SinemKobalFan♥Moderatör
gülcan

Başarı Puanı : 1295
Rep Puanı : 1

Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı Empty
MesajKonu: Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı   Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı Icon_minitimeÇarş. Ocak 06, 2010 8:23 pm

Mümin Sekman'ın 5 yılda 700.000 baskı yaparak rekor kıran "Her Şey Seninle Başlar" adlı kitap anne babaların ısrarlı isteğiyle çocukça'ya çevrildi. Kitabın yazarı Mümin Sekman ile genç kuşağın başarılı oyuncusu Sinem Kobal, kitabın çocuk versiyonu için bir araya geldiler.Sekman, çocuklara başarısızlık korkusunu yenmek ve özgüveni artırmak için yapılması gerekenleri öykülerle anlattı, Sinem Kobal da fotoğraflarıyla fikirleri canlandırdı. Büyük beğeni toplayan "Her Şey Seninle Başlar 9+" adlı kitap, 6 ayda 16 baskı yaptı.

Fotoğraflarıyla kitaba katkıda bulunan başarılı oyuncu kitapla ilgili düşüncelerini ve yazar Mümin Sekman'la tanışma öyküsünü şu sözlerle anlattı: "Her Şey Seninle Başlar'ı ilk okuduğumda, içindeki bazı başarı öykülerini beğenmiş, bir gün ben de başarımla kitaplara konu olabilir miyim acaba diye düşünmüştüm. Bir süre sonra Mümin Sekman ile tanıştık. Bana kitabın çocuk versiyonunu hazırladıklarını, çocuklara öyküler üzerinden kendine güvenmeyi öğreteceklerini anlattı. Öyküleri canlandırmak için seninle bir fotoğraf çalışması yapmak isterim dedi. Kitaptaki öykülere göre, Ersoy Alap ile fotoğraf çekimlerini yaptık. Böylece ilk defa bir kitapta rol almış oldum. Çocukların kitap okumayı sevmesine, katkıda bulunmaktan, çok mutlu oldum."
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı   Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 12:01 am

Paylasim icin tskler
http://www.ardafanclub.com
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı   Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 11:23 am

teşekkürLer ...
gülcan
SinemKobalFan♥Moderatör
SinemKobalFan♥Moderatör
gülcan

Başarı Puanı : 1295

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı   Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı Icon_minitimePerş. Ocak 07, 2010 7:16 pm

ö.d

Sinem Kobal'dan 6 ayda 16 baskı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sinem 'baskı yok' dedi! Arda Bebek'te fırçayı bastı!
» Nuray Kobaldan Cevabı Aldımm
» Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!
» Aşk var mı Sinem?
» Sinem'in A'sı