Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sinem hastahanelik olmuş

YazarMesaj
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

Sinem hastahanelik olmuş Empty
MesajKonu: Sinem hastahanelik olmuş   Sinem hastahanelik olmuş Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 6:14 pm

Selena” Dizisinin Yanı Sıra, “Ayakta Kal” Filmi ve Annesiyle Birlikte Oynadığı Reklam Filmiyle Yoğun Bir Dönem Geçiren Genç Oyuncu Sinem Kobal, Nazara Geldi.

SELENA” DİZİSİNİN YANI SIRA, “AYAKTA KAL” FİLMİ VE ANNESİYLE BİRLİKTE OYNADIĞI REKLAM FİLMİYLE YOĞUN BİR DÖNEM GEÇİREN GENÇ OYUNCU SİNEM KOBAL, NAZARA GELDİ.
Önceki akşam Etiler’de bir mekanda arkadaşlarıyla yemek yiyen Kobal, “Uludağ’a tatile gittik. Dönüşte geçen hafta yüksek ateşle hastanelik oldum. Maltepe’de bir özel hastaneye kaldırıldım. İğne vuruldum kendime geldim. Günlerce evden çıkamadım. Şimdi daha iyiyim” dedi. Şovmen Beyaz hakkında aşk dedikodularını sorduğumuz Kobal, “Özel hayatımla ilgili daha önce konuşmadım. Bundan sonrada konuşmayacağım. Öyle bir şey de olmadı. Ben kaçmıyorum. Sevgilim olursa bunu zaten basın görüntüler” dedi.

Sinem hastahanelik olmuş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk var mı Sinem?
» Ölüm değilse bizi ayıran yazık olmuş hata yapmışız ...
» Arda Turan'dan Sinem Kobal'a aşk servisi! Sinem'i şoförünü gönderip aldırdı!
» Sinem'in A'sı
» Sinem Var!!!!!