Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen

3 posters
YazarMesaj
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Empty
MesajKonu: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 3:58 pm

Sevgili Berqe senden bir isteğim olucak ben selena bölümünde moderatörüm ama yollayacak fazla konum olmuyor ama beni sinem kobalın bölümüne moderatör olarak alırmısın gaye lütfen yanlış anlama zaten gayeyi geri almana gerek yok eğer beni moderatör olarak hala orada bırakıcaksan sen biilrsin ama ben fazla konu bulamıyorum kusura bakma SinemBerke Ve -SinemGaye- şimdiden sizi üzdüysem özür dilerim.
'ѕнєутαηιє●
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
'ѕнєутαηιє●

Başarı Puanı : 1030
Rep Puanı : -2

Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 4:02 pm

Canım farketmez ama ilk önce ben buldum Ağla Benimde çok görevim yok .. Berkede biliyo Ağla
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 7:49 pm

Sinem Kobal bölümüne mod yaparsam olmaz o.

Fakat senin için güzel bir yer düşündüm.

Konun çöpte..
http://www.sinem-kobal.tk
*tu?ba*
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 5:17 pm

ya neden siteye giriş yapamıyorum? ben (tuğba)
'ѕнєутαηιє●
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
'ѕнєутαηιє●

MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 5:19 pm

şifremi unuttum de .. xD
*Tu?ba*
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 1:37 pm

hyr unutmadım...(Tuğba)
'ѕнєутαηιє●
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
'ѕнєутαηιє●

MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 3:05 pm

Hmm .. O zaman yeni üyelik al. .
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 9:35 pm

siz biilrsinz tabikii
'ѕнєутαηιє●
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
'ѕнєутαηιє●

MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 10:13 am

Tamam .. Sonuç alındı .. Büşra dağıtma bebişim konuyu xD
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen   Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 4:23 pm

dağıtmayız yha tmm

siz yerinizden memnunsunuz tabi.

Sizden bir isteğim var ama berke ve gayeyi üzersem bu isteğimi gerçekleştirmeyin lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Berke msn ye girebilir misin (admin olan berke)
» Berke bu sefer acil sinem kobal hakkında bir şey öğrendim msn ye gir
» OKUYUN LÜTFEN
» Berke Sana
» OKUYUN LÜTFEN