Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu

4 posters
YazarMesaj
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Empty
MesajKonu: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:10 am

petek dinçöz ün programında ünlülerin astroloğu olan bir bayan açıktı adı zeynep turan agustos ayında oldugumuz için aslan burcu ünlülerini anlattı..ve diğer ünlülerden de bahsetti.yıldız haritalarını çıkarmış..sibel can feraha ercekmiş..seda sayan evlenecekmiş..Kıvanç tatlıtuğ'da evlenecekmiş.Sinem Kobal-Arda TURAN çifti de evlenecek 2011 hemen sonrasında dedi.şuan basından yana dertliler ama onlarda feraha erecek dedi.

petek de bunun üzerine yorum yapmıştı...

sinem-arda yorumlarına da petek dinçöz hakketen çok üstlerine gidiyorlar ama dedi..şu anda en gözde çift onlar spor camiasında ünlü aşkı pek olmuyor.dikkat çekiyorlar dedi.
http://www.ardafanclub.com
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:11 am

bu astrolog un dedikleri çıkıyor.. Ponpon

seda sayan evlenmiş...
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:52 pm

'' Sinem Kobal-Arda TURAN çifti de evlenecek 2011 hemen sonrasında dedi ''

Sevindim ..Smile
Umarım 2011'in Hemen Sonrasına Kadar Ölürüm Biggrin
http://www.sinemfan.net.tc
irem2
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
irem2

Başarı Puanı : 183
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 4:22 pm

ay süper. Biggrin o zamana kadar bekleyemem ben ya Biggrin ama öylesi hayırlısıysa öyle olsun. Smile bu arada benim aklıma takıldı, daha doğrusu rüyalarımda falanda gördüm. Biggrin kız çocukları olursa ismini selin mi koyucaklar? Biggrin çünkü çok fena bilinç altına işledi bu düşünce. Biggrin olur mu ki acaba. Biggrin yok çok uçtum ben. Biggrin ne diyim hayırlısı olsun. Biggrin
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:13 pm

geçen bizim arda sitesinde bi arkadaş rüyasını anlattı..evlenmişler.sinem maça gelmiş junior arda ile sarışın bir erkek çocugu adını metin oktay koymuşlar dedi..

biz koptuk..htta orumdaki ardaya platonik arkadaş kızım senin üstün açık kalmış dedi.ben evlilik fikrini daha zor kabul ediyorum.sen çocuk çıkarrttın başıma dedi.

geçende bende gördüm rüyamda 2sini çok mutlulardı snm ardayı yanagından öpüyordu..arda idmana gidiyordu herhalde..
irem2
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
irem2

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:44 pm

vay be bize bak. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sinem'le arda'yı evlendirdik, çocuklarını doğurttuk şimdide arda'yı idmana gönderiyoruz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bana nedense kız çocukları olacakmış gibi gleiyor. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ya da ikizleri olur. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] neyse biz uçtuk [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu kadar hayalgücü bile fazla. Biggrin
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 6:59 pm

arda_gs_cemre demiş ki:
geçen bizim arda sitesinde bi arkadaş rüyasını anlattı..evlenmişler.sinem maça gelmiş junior arda ile sarışın bir erkek çocugu adını metin oktay koymuşlar dedi..

biz koptuk..htta orumdaki ardaya platonik arkadaş kızım senin üstün açık kalmış dedi.ben evlilik fikrini daha zor kabul ediyorum.sen çocuk çıkarrttın başıma dedi.

geçende bende gördüm rüyamda 2sini çok mutlulardı snm ardayı yanagından öpüyordu..arda idmana gidiyordu herhalde..

Nedense Bi Ben KabuLLenemiyorum Bunu . .! Kızgın Ne Kız Çocuğu Ne EvLenmesi Yaa Depresyona Mı Sokmak İstiyosunuz Siz Beni Şaşıran
Bu KonuLarı Konuşmak İçin Çok Erken İkisinin Yaşıda Daha Çok Küçüüüüük Kızgın
ARDA_İREM
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
ARDA_İREM

Başarı Puanı : 204
Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 1:24 am

mutlu olsunlarda Smile
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 9:31 am

MutLu oLsunLar Bende İstiyorum ..
Ama Ne BiLiyim Daha Yaşı Çooooooo...K Küçüük .. Ağla

'' Daha Çok Küçücük[sün] Yeni Bir Hayat Var Önünde .. ''
irem2
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
irem2

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:15 pm

kızma hanifecim. Biggrin zaten bak astrologda 2011 demiş. Biggrin daha onlar evlenicekte, çocukları olacakta 2-3 seneyi bulur. rahat ol yani. Biggrin
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 12:36 pm

bizimki onları çok sevdiğimizdn sadece rüya hanifeciğim..
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu    Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu  Icon_minitimePerş. Ağus. 12, 2010 1:08 pm

Bende Her Gece Sinemi Görüyorum Rüyamda Bazen Ardayla Beraber Görüyorum Kabus Oluyor Biggrin Ağla
Off 2011'e Kadar Çok Dua EtmeLiyim .. 2011'e Kadar MutLaka öLmem Lazııım Ağla

Arım Balım Peteğim Astrolog yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumdan Biri İçin İsim Vermeden Yorumu Yap '