Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Genç Arda ile Sarıyer'de bir zaman makinesinde buluştuk: Ben böyle biri değilim!

2 posters
YazarMesaj
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

Genç Arda ile Sarıyer'de bir zaman makinesinde buluştuk: Ben böyle biri değilim! Empty
MesajKonu: Genç Arda ile Sarıyer'de bir zaman makinesinde buluştuk: Ben böyle biri değilim!   Genç Arda ile Sarıyer'de bir zaman makinesinde buluştuk: Ben böyle biri değilim! Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 10:32 pm

Genç Arda ile Sarıyer'de bir zaman makinesinde buluştuk: Ben böyle biri değilim!

Çok uzun yıllar değil birkaç sene öncesine kadar güler yüzü, esprileri ve efendiliğiyle tüm Türkiye'nin sevdiği bir futbolcu olan Arda Turan'ın bugünlerde her yaptığı olay oluyor. Arda, Galatasaray'da kaptanlık görevini genç yaşta üstlendikten sonra hem kendi taraftarlarıyla hem de rakiplerle sürekli kavga eden, çabuk sinirlenen, kontrolünü hemen yitiren bir insan haline geldi. Şöhretin ağırlığı ve baskısı karşısında verdiği tepkiler sahadaki oyununu da olumsuz etkiledi, kendisine olan bakış açısını da...

Kanallara telefon açıp küfredecek kıvama gelen Arda ile konuşmaya korktuğumuz için kendisinin 16 yaşındaki haliyle bir röportaj yapmaya karar verdik. Arda sağolsun tüm sorularımıza içtenlikle yanıt verdi. Kendisine ve röportaja izin veren ailesine teşekkür ediyoruz.

Krampon: Merhaba Arda. Bugünün Ardası ile dünün Ardası arasında ne farklar var? Arda: Merhaba abi. Bugünün Ardası benim "Eyvah abim" gibi. (Gülüşmeler) Ama ben hiç kavgacı bir insan değilim, tek sevgilim futbol. Hayatta derdim, tasam, dırdır yapanım yok. Büyük Arda'nın ise kalça yapısı bile tartışılıyor. (Gülüşmeler)

K: Arda'yı bu büyük değişime götüren nedenler ne olabilir sence?

A: Sinem Kobal tabi ki. Dadı var birazdan tv'de bugün bile aşığıyım. (Gülüşmeler)

K: Bugünün Ardası ile konuşabilsen ondan isterdin?
A: Playstation 3. (Gülüşmeler) Beni hatırlamasını isterdim, Türkiye'deki kirli havadan, kaptanlıktan, baskıdan uzaklaşıp yurtdışında oynamasını isterdim. Size bir sorum var?

K: Tabi ki Arda.
A: Yarın Gazi Koşusu var. Kim kazanacak? (Şen kahkahalar)
http://www.ardafanclub.com
AZERİ_KİZİ_AYNUR
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
AZERİ_KİZİ_AYNUR

Başarı Puanı : 51
Rep Puanı : 0

Genç Arda ile Sarıyer'de bir zaman makinesinde buluştuk: Ben böyle biri değilim! Empty
MesajKonu: Geri: Genç Arda ile Sarıyer'de bir zaman makinesinde buluştuk: Ben böyle biri değilim!   Genç Arda ile Sarıyer'de bir zaman makinesinde buluştuk: Ben böyle biri değilim! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 4:22 pm

ben bi şey anlamadım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda ile birlikte değilim...
» Sinemde Aileden Biri
» Onlarla aynı kulvarda değilim
» adamın biRi.. xD
» 0kulu ne zaman bitecek?