Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YARDIM EDİN!!!!

3 posters
YazarMesaj
berkenur
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
berkenur

Başarı Puanı : 236
Rep Puanı : 2

YARDIM EDİN!!!! Empty
MesajKonu: YARDIM EDİN!!!!   YARDIM EDİN!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 1:45 pm

SAYFAYA RESİM EKLEMEK İSTİYORUM FAKAT EKLEYEMİYORUM.YARDIM EDİN LÜTFENNNNNNNNN:(
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

YARDIM EDİN!!!! Empty
MesajKonu: Geri: YARDIM EDİN!!!!   YARDIM EDİN!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 2:26 pm

Canım İlk Önce Konu Açıcaksın .. Sonra Konuya Yazı Yazacaksan Yazacaksın Yazmayacaksan Resimi Yükleme Bölümüne Geliyorsun Biggrin Büyük Boşluk Olan Yerde Küçük Küçük Simqeler Var Yeşil Kare Şeklinde Ve Üstünde Mavi Kutucuk Olan Bi Simge Var Resim Konuk Etmek .. Ona Tıklıyorsun Gözattan Seçeceğin Resmi Seçim Host İt!'e Basıyorsun Sonra '' imageshack.us '' Sayfa Açılıyor Oradan Forum Kodunu Kopyalayıp Konu Açtığın Büyük Boş Yere Yapıştırıyorsun Ve Kayıt Ediyorsun Olay Bu .. Smile Umarım İyi Anlatabilmişimdir ...
http://www.sinemfan.net.tc
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

YARDIM EDİN!!!! Empty
MesajKonu: Geri: YARDIM EDİN!!!!   YARDIM EDİN!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 4:20 pm

Bravo Hanife süper anlattın .. Biggrin Ama konuyu kilitlemeyi unutmuşsun .. Smile Kilit Smile
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

YARDIM EDİN!!!! Empty
MesajKonu: Geri: YARDIM EDİN!!!!   YARDIM EDİN!!!! Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 4:22 pm

Bilerek Kilitlemedim Canım Anlamadıysa Söylesin Diye Veya Yüklerken Takıldığı Bişi Olmuştur Belki Göz Kırpan Smile Cevap Gelene Kadar Kimse Kitlemezse Sewinirim Smile
berkenur
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
berkenur

Başarı Puanı : 236
Rep Puanı : 2

YARDIM EDİN!!!! Empty
MesajKonu: Geri: YARDIM EDİN!!!!   YARDIM EDİN!!!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 10:01 am

teşekkürler hanife de forum kodu nerede?
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

YARDIM EDİN!!!! Empty
MesajKonu: Geri: YARDIM EDİN!!!!   YARDIM EDİN!!!! Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 11:08 am

'' imageshack.us '' Bu Sayfa Açıldığında Zaten Orda Resmin Altında Kodlar Var Oradan Forum Kodunu Bulacaksın Ya Da '' imageshack.us '' Açıldığı Zaman Direkt Üstte Yazan Link Adresini Kopyala Yapıştır Yaparak Da Ekleyebilirsin .. Smile
Başarılar ... Smile

YARDIM EDİN!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ya yardım ruh halimi seçemiyom
» Görülmemiş Selena Dizisi Kamera Arkası Resimleri
» acil yardım
» lütfen yardım
» Acil yardım lazım..!