Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzellerden Kahve Keyfi

2 posters
YazarMesaj
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

Güzellerden Kahve Keyfi Empty
MesajKonu: Güzellerden Kahve Keyfi   Güzellerden Kahve Keyfi Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 1:08 pm

Geçtiğimiz akşam Meltem Cumbul, Ebru Akel ve Sinem Kobal kız kıza akşam kahvesi içtiler.
17.04.2010 08:33:00

Bebek'te bir cafede buluşan ünlü güzellerden Meltem Cumbul, Ebru Akel ve Sinem Kobal bir araya gelip kahve içtiler. Ayakligazete.com'un haberine göre; kahve sonrasında yakaladığımız Meltem Cumbul'a Sinem Kobal sizden oyunculuk dersi mi alıyor diye sorduğumuzda 'Sinem benim canım, çok seviyorum, yardımcı oluyorum' dedi. Gazetelerde çıkan mükemmeli arayan insanım mükemmeliyeti arıyorum röportajını hatırlattığımızda ise; 'Kesinlikle yalan ben öyle bir şey demedim' ifadesinde bulundu.

Fırsat bu fırsat

Güzel sunucu Ebru Akel ise "Setten çıktım ve arkadaşlarımla kahve içmeye geldim, saat daha on sakın gece gezmesi demeyin" diye belirtti. Beyefendiler evde mi kaldı? Sorusuna ise gülerek iyi akşamlar demeyi tercih etti Ebru Hanım. Bu arada Sinem Kobal ise hiç konuşmadan arabasına binerek uzaklaştı.
http://www.ardafanclub.com
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

Güzellerden Kahve Keyfi Empty
MesajKonu: Geri: Güzellerden Kahve Keyfi   Güzellerden Kahve Keyfi Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 10:57 pm

sinem magazinden bunalmış bir yüz şekli almış.
haklı yanii her bakışı bir anlam bu ne kardeşim?
http://www.sinem-kobal.tk

Güzellerden Kahve Keyfi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sinem& Arda'nın Maç Keyfi