Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Miss gibi kızın hakkı yendi mi?

YazarMesaj
ARDA_İREM
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
ARDA_İREM

Başarı Puanı : 204
Rep Puanı : 2

Miss gibi kızın hakkı yendi mi? Empty
MesajKonu: Miss gibi kızın hakkı yendi mi?   Miss gibi kızın hakkı yendi mi? Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 5:03 pm

Merve Sarı'nın fotoğrafları :

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=34415&rid=2369

İlk dörde giren güzeller :

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=34312&rid=2369

Miss Turkey 2010 güzeli Gizem Memiç değil, dereceye giremeyen Merve Sarı konuşuluyor.

Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması’nda dereceye giremeyen ancak adı ilk üç güzelden daha çok anılan Merve Sarı için jüri üyesi Tuğba Karaca, “Burnu yeni estetikli ve şişti. Tüm güzelliğini örtüyordu” dedi.
Miss Turkey 2010 Güzellik Yarışması’nın sona ermesine rağmen yankıları halen devam ediyor. Gizem Memiç’in birinci olduğu yarışma sonrasında jüri üyeleri arasında bulunan Hıncal Uluç’un köşe yazısında “İşte gecenin güzeli dediğim, 18 numaralı Merve Sarı dereceye bile giremedi” diye yazmasından sonra ilginç bir tartışma başladı.
Uluç’un, “Dünya tatlısı yüzü ve o müthiş saçlarıyla bir dünya güzellik yarışmasında da aynı etkiyi bırakır, sahneye adım attığı anda dikkati çekerdi” dediği Merve Sarı’ya dün de Ayşe Özyılmazel köşesinden övgüler yağdırdı. Özyılmazel, “Birinci bas bas bağırıyordu; 18 numara Merve Sarı. Bizim kızlar da ‘Merve tamamdır, izlemeye gerek yoktur’ dediler. Saçları, tatlı-seksi gülümsemesi, cin bakışları ve tabii ki 10’da 10’luk fiziğiyle. Aaa ne görelim? Merve Sarı dereceye bile giremedi” ifadesini kullandı.
KARAR BİR GECEDE VERİLMEDİ
Jüri üyesi eski Türkiye Güzeli Tuğba Karaca, Merve Sarı için, “Merve’yi beğenmedim. Çünkü burnuna yeni estetik yaptırmıştı ve oldukça şişti. Yüzünün güzelliğini yok etmişti. Neden dereceye girmedi diyenlere, bir de yakından bakmalarını öneririm. Biz kararımızı bir gecede vermedik. Bir oda içerisinde güzellerle birebir sohbet ettik, onları yakından tanıdık. Benim favorim olan 6 numaralı Buse Işık da dereceye giremedi. Güzellik görecelidir” dedi.
İşte tartışmalı güzelin karnesi
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1990
Doğum Yeri: Konak / İzmir
Boy: 1.81
Ölçüler: 90.61.91
Eğitim Durumu: Üniversiteye hazırlanıyor.
Yabancı Dil: Orta derecede İngilizce.
Hobiler : Fotoğraf çekmek, yüzmek, yemek yapmak ve ailesiyle zaman geçirmek.
En beğendiği özelliği: Kendine güveni ve zor koşullarda bile ümidin kaybetmemesi. Kampta en çok zorlandığı konu: Telefon ve çikolatadan uzak kalmak.
İngilizcesi akıcı değil
MISS Turkey yarışması organizatörü ve aynı zamanda jüri başkanı olan Özcan Sandıkçıoğlu, prensip gereği derecelendirdiği yarışmacıları açıklamadı. Sandıkçıoğlu, Merve Sarı’nın dereceye girememesi hakkında şunları söyledi: “11 kişiden oluşan seçici kurulumuz, kızların gideceği uluslararası yarışma kriterlerini de göz önüne alarak seçimlerini yapıyor. Örneğin Miss World ya da Miss Universe, yarışacak kızların yaşından eğitimlerine, güzelliklerinden estetik ameliyatlarına kadar pek çok kriteri dikkate alıyor. Güzellerin ülkelerini daha iyi temsil etmesi için lisanları da çok önemlidir. Hıncal Uluç’un kendine göre daha güzel olduğunu tesfir ettiği bir güzele, diğer üyelerin yeterli puanı vermemesi gayet normaldir. Fairplay bu işin esasıdır. Bir jüri üyesi ya da dışarıdan bir kişi kendi ölçülerine göre bir başka güzeli beğenebilir ama esas olan seçici kurulun verdiği ortak karardır. Sarı çok cici bir kız. Ancak orta seviyede bir İngilizcesi vardı, hiç akıcı değildi. Birinci olan Gizem, mütevazı bir aile çocuğuydu. Hanım hanımcık bir kızdı, İngilizcesi de süperdi. O yüzden de kazandı.”
BU CEVAPLAR SARI’YI YAKTI
- İlkokulda sınıfın en güzel kızı siz miydiniz?
Hayır. Belki en çirkini bile sayılırdım.
- Sizce Türkiye’nin ve dünyanın en güzel kadınları kimlerdir?
Türkiye’nin en güzel kadınları, Ajda Pekkan ve Türkan Şoray; dünyanın en güzel kadınları ise annem ve Heidi Klum.
- En büyük hayaliniz nedir?
Yarışmada dereceye girmek ve kaliteli bir model olmak.
- Sizi en çok ne mutlu eder?
İşlerimde ve hedeflerimde başarıya ulaşmak beni hep mutlu eder.
- En çok ne mutsuz eder?
Ailemle ilgili problemler, ve başarısızlık beni çok mutsuz edebilir.
ARDA_İREM
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
ARDA_İREM

Başarı Puanı : 204
Rep Puanı : 2

Miss gibi kızın hakkı yendi mi? Empty
MesajKonu: Geri: Miss gibi kızın hakkı yendi mi?   Miss gibi kızın hakkı yendi mi? Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 5:04 pm

bence bu kız çok güzel ama 1. olan kızda güzel yani

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burak Hakkı :)
» Bir Kızın Kalbi
» Sır gibi saklıyor.
» Çocuklar Gibi Eğlendi ...
» Abla-Kardeş Gibi