Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sinem'in A'sı

+10
nurten*arda*gs
Emii
Jeweet
ѕιηємвєякє
jaleosturk
sinem.büşra
'ѕнєутαηιє●
PaTRocq
SinemHaniFe
arda_gs_cemre
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 12:34 pm

Chiika demiş ki:
Pardon ama noluyor ya size biraz terbiyeli olsak nasil olur iyi olur bence
herkezin fikri ayni olacak diye birsey yok sen begeniorsun diye oda illah begenecek deil ya saygi duysaniz insanlarin fikirlerini daha iyi olur
bide bukadar küfür bu yasda pes diyorum anneniz babanizlada böle mi konusiorsunuz??? sanirim aileniz sizi böle egitmedi ve bunlari okursalar baya bi üzülürler
burda mahkemeye falan verecez diorsunuz ama bazileri Ölümle tehdit edior isterse o kisi seni Mahkemeye verebilir ozm CEZAda Yersin
Vallah biraz Saygili ve Terbiyeli Olmaya bakin daha cook gencsiniz bu yasda böle olmaniz Yazik bnce
Sakin yanlis anlamayin Ben bir Abla olarak siizin Yanlislarnizi söliorum ve banada böle laflar atarsaniz bilinki Altinda kalmam =)

Biz Kimseye Küfür Falan Etmiyoruz Sineme Kimse Laf Edemez Madem Beqenmiyor Ne Diye Üye Oldu Defolsun Gitsin O Zaman Ayrıca Biz Gayet Terbiyeliyiz Sen Takma Kafana Sineme Laf Eden Olursa Dayanamıyoruz O Kadar Jeweet Sende Ayağını Denk Al...Komik Geldi Galiba Yine Söylememi İstermisin SİNEME LAF EDENİ ÖLDÜRÜRÜM... Sinem'in A'sı - Sayfa 2 667501
http://www.sinemfan.net.tc
Chiika
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
Chiika

Başarı Puanı : 166
Rep Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 2:23 pm

bak simdi hanife sen suan bir insani Ölümle Tehdit ediorsun
bunun cezasini bilmiorsun heral senin yasin tutmadi icin ailenden biri hapise gire bilir ve para cezasi bundan sonra Bilgisarayin elinden alinir vs vs
isterse simdi o seni Savcilag verebilir Ozaman BIRSEYLER YAPARLAR
dedim gibi her insan istedini diye bilir bunu siz degistiremesiniz
Terbiyelim diorsun nerde o terbiye ben burda Terbiyenin T´sini bile göremiorum aama böle devam edersa ben veririm Savcilag cünkü siz akillanmasiniz anca birsey omali diye düsniorum ozm anlarsiniz ama daha kücüksunuz
kac kisi Ünlülerin hakkinda öle birseyler dior onlari git Öldür bakalim Öldüre bilirsen cokk komik gelior ya bana
Berke beni burdan sile bilirisin artik Korkma basliorum bnide Öldürür diye haha ohman ey
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 3:26 pm

HaHaHa Çook Komik Ver Savcılıqa ... Korkmuyorum Tamam Mı Sonucnda Beni Assalar Dahi Yinede Sinemi Korurum Var Mı Diyeceğiniz Kızgın Terbiyenin T Sini Bile Göremiyormuşsun Herkesin Düşüncesi Farklıdır Ben Başka Bir Konuda İşte Diyelim Sinemin Bi Fotoğrafına Biri Yazdı Ki Aaa Saçını Şöyle Yapsa Daha Hoş Olurmuş Dedi Diyelim Ben Ona Karışıyormuyum Sen Kimsin Sinemin Sacına Laf Söylüyorsun Diye Hayır Adam Gibi Konuşanla Adam Gibi Konuşuruz Biz O Adam Değilse Anlayacaqı Dilden... İstediği[n] Kadar Savcılıqa Ver[sin] Yinede Sinemi Savunurum Elinizden Geleni Ardınıza Koymayın O Zaman...Göz Kırpan
Chiika
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
Chiika

Başarı Puanı : 166
Rep Puanı : -1

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 6:39 pm

Abartini farkinda degilsin =) bu kücük yasda bukadar sivri dilin olman ;D
sn nerelsin?? dogu tarafdansin sanirim
herneyse Insan ÖLdürmek okadar Kolaysa Buyur Öldür =) haha technologienin okadar illerlemis snin vay bee biligisaraydan yazarak insan Öldürmek süpermis dünyada Ilk gibi birsey olur
nedeni Biri sineme laf atti diye bak Bjklilarda atti sineme laf git Öldür
haha ohman cok komik gelior bana ya yazdiklarin sadece yaziorsun birsey yapabilecen zaten yok neyysee KOnu cookk uzadii
aleynam
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
aleynam

Başarı Puanı : 83
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 6:55 pm

ya bence çok abartılıyo ne biçim site
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 7:29 pm

Chiika demiş ki:
Abartini farkinda degilsin =) bu kücük yasda bukadar sivri dilin olman ;D
sn nerelsin?? dogu tarafdansin sanirim
herneyse Insan ÖLdürmek okadar Kolaysa Buyur Öldür =) haha technologienin okadar illerlemis snin vay bee biligisaraydan yazarak insan Öldürmek süpermis dünyada Ilk gibi birsey olur
nedeni Biri sineme laf atti diye bak Bjklilarda atti sineme laf git Öldür
haha ohman cok komik gelior bana ya yazdiklarin sadece yaziorsun birsey yapabilecen zaten yok neyysee KOnu cookk uzadii

Sen Öyle Zannet Doğulu Falan Değilim Yeter Lan Adam Akıllı Konuş Bizimde Sabrımız Bi Yere Kadar Benim Yaşımın Küçüklüğü Seni İlqilendirmiyo Yaşım Küçük Olabilir Ama Senden Akıllı Olduğum Kesin Uzatmaya Gerek Yok Herkes Sussun Ayrıca Ooo Kızı Savunma Bana Sende Sinem'i Sevmiyorsan Boşuna Üye Olmuşsun Bu Siteye Bizim Kitabımızda Sineme Laf Söyletmek Yazmıo...Çok Meraklıysanız Laf Söylemeye Açın Bi Site Laf Söyleyin Sonucna Katlanırsınız Sinem'in A'sı - Sayfa 2 625925
Jeweet
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Jeweet

Başarı Puanı : 35

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 8:15 pm

Ben acikcasi bi uyeye degil bu siteye mahkeme davasi acacagim.. Smile
Herkes adminler tarafindan tehdit ediliyor.. ooh ne ala memleket. Bekleyin görün. Sakin anneniz babaniz kizdiginda bu duruma aglayip zirlamayin ama tamammi bebisler?
PaTRocq
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
PaTRocq

Başarı Puanı : 1058
Rep Puanı : 9

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 8:38 pm

Ya Çok Korktuk
http://www.oguzhangoc.forumi.biz
jaleosturk
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
jaleosturk

Başarı Puanı : 33

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 8:39 pm

diyorum burdakiler bi havaya ucmuus
size SINEME okadar sey sayiyosunuz resimlerini ekliyosunuz kizin umrundami acaba manyakmisiniz ben kendi görüsümü söyledim hem ztn sevmeseydim üye fln olmazdim
öldürmekmis sizin yasiniz ne basiniz ne yhaaaa keninizi ne zannediyorsunuz
ben burada kac defa foto fn yüklemeye calistim okadar ugrastim yok site adi yaziyomus diye sildiler ama site yazmiyan coguu resim silinmemis sonra yazdim ekledim yoook bunlar burda vaarr ben neden görmedim tüm albümlerede tek tek bakmistim ayrica sizin sanirim baska isiniz yokkki saatlerce burada sürtüyosunuz insan en az bi yarim saat girer bi bakar sonra yazacak biseyi varsa cikar
siz burda bir birinizle yarisiyosunuz ok berke ordan yalanlar savuyuroo ben iste annesiyle konustum, halasiyla konustum ogluum ne palavralar savuruyosuuun !! BENCE TEDAVI GÖRMEN GEREKIYOO kendinizi acayiip baglamissiniz maas mi bagladilar sizee
ayrica ayiip be ben sizden kac yaas büyüüm hem ayrica ben burda hukuk okuyorum istersem sizi ve bu siteyi 1 saniyede bile cökerti bitiririm o zaman anlarsiniz ! KENDINIZI GELIN YHAAAA AYIP AYIP
NE TERBIYESIZMISSINIZ BUNLARI TÜM ÜYELER OKUDUKTAN SONRA KESIN BIDAHA BU AHMAK SITEYE GIRMIIYECEK siz ztn belii kisiler grup icersinde cogu seyi yürütüyosunuz ne gerek var baska üyelere hanife cnm bnm sen git o zmn sinemin yolunda ÖL beni istesende ÖLDÜREMESSIN allih size akil fikir versin bu yasta... cok yazik cook
aleynam
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
aleynam

Başarı Puanı : 83

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 8:55 pm

artık yeter bence yuh
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 9:23 pm

jaleosturk demiş ki:
size SINEME okadar sey sayiyosunuz resimlerini ekliyosunuz kizin umrundami acaba manyakmisiniz ben kendi görüsümü söyledim hem ztn sevmeseydim üye fln olmazdim
ben burada kac defa foto fn yüklemeye calistim okadar ugrastim yok site adi yaziyomus diye sildiler ama site yazmiyan coguu resim silinmemis sonra yazdim ekledim yoook bunlar burda vaarr ben neden görmedim tüm albümlerede tek tek bakmistim ayrica sizin sanirim baska isiniz yokkki saatlerce burada sürtüyosunuz insan en az bi yarim saat girer bi bakar sonra yazacak biseyi varsa cikar
siz burda bir birinizle yarisiyosunuz ok berke ordan yalanlar savuyuroo ben iste annesiyle konustum, halasiyla konustum ogluum ne palavralar savuruyosuuun !! BENCE TEDAVI GÖRMEN GEREKIYOO kendinizi acayiip baglamissiniz maas mi bagladilar sizee
ayrica ayiip be ben sizden kac yaas büyüüm hem ayrica ben burda hukuk okuyorum istersem sizi ve bu siteyi 1 saniyede bile cökerti bitiririm o zaman anlarsiniz ! KENDINIZI GELIN YHAAAA AYIP AYIP
NE TERBIYESIZMISSINIZ BUNLARI TÜM ÜYELER OKUDUKTAN SONRA KESIN BIDAHA BU AHMAK SITEYE GIRMIIYECEK siz ztn belii kisiler grup icersinde cogu seyi yürütüyosunuz ne gerek var baska üyelere hanife cnm bnm sen git o zmn sinemin yolunda ÖL beni istesende ÖLDÜREMESSIN allih size akil fikir versin bu yasta... cok yazik cook

Yeter Lan Sonunda Banlanacakta Olsam Yeter Artık Başlarım Senin Bi Tarafına Yeter Adam Akıllı Konuş Elimde Kalırsın Sanal Alem Diye Havalanma Yuttururum Sana O Sanal Alemi Akıllı Ol Kimsenin Yalan Söylediği Yok Konuştuklarımızın Ses Kaydını Atabiliriz Sinem Cemale T-SHİRT Gönderdi Fotosu Sitede Mevcut Bana Küpelerini Gönderdi Yakında Cekip Atıcaz Adam Akıllı Konuş Çok Kötü Olur Senin Yaşın Kaçta Bize Küçükmüş Muamelesi Yapıyorsun Sen Ezik Akıllı Ol Olmuyosan Defol Git Sitede Bi Düzen Sağlayalım Derken Düzenimiz Bozuldu Açtırma Artık Ağzımı *** Mal Fotoğraflar Eklemişsin Sitenin Adının Yazılması Şart Çalınıyor Yoksa Fotolar Ayrıca Jeweet Demişti Sanırım Dava Açıcakmışsın Aç Canım Tabii Ki Kuzenim Benim Baş Savcı Bakalım Kim Yalvaracak Bu Sefer .. Bu Arada Gerekirse Sinemin Yolunda Ölürüm Tamam Mı Bu Szi Hiç Mi Hiç Alakadar Etmez Sinem Bizim Ablamız Gibi Onu Çok Sewiyoruz Ama Sizin Gibi İnsan Düşmanları Ne Anlar Sewgiden... Sinem'in A'sı - Sayfa 2 23852 Sinem'in A'sı - Sayfa 2 667501
irem2
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
irem2

Başarı Puanı : 183
Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:12 pm

ya olayları ne kadar çabuk büyütüyorsunuz! boşverin doğru olmayan şeyler için kendinizi niye yoruyorsunuz! bu herkes için geçerli! bazıları sinem'i her haliyle güzel buluyor, bazıları sinem'i makyajlıyken güzel buluyor. olabilir. takmayın bu kadar kafanıza sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz! bana göre sinem her haliyle güzel ama ona göre sinem makyaj yapmamışken kötü gözüküyor. ne yani insanlar görüşünü belirtiyor diye kavga mı edilecek! bu kadar kafanızı yormayın. herkes neye isterse ona inanır. ben burada tarafsız yorum yazıyorum. herkes üstüne alabilir. bu kadar çabuk kavga çıkartmayın!
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:19 pm

Sinem Burda Hoş Çıkmamış Veya Makyajlıyken Daha Güzel Diyebilir Bişi Demeyiz Ama Iykkk Noluooo Kızgın Adam Gibi Konuşsa Adam Gibi Konuşuruz Sineme Ve Bize Sayqı Sevgi Gösterene Bizde Gösteririz Herşeyi Geç Burası Bi Sinem Kobal Fanı
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:38 pm

aleynam demiş ki:
ya bence çok abartılıyo ne biçim site

Ban Sinem'in A'sı - Sayfa 2 833711
http://www.sinem-kobal.tk
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:39 pm

Jeweet demiş ki:
Ben acikcasi bi uyeye degil bu siteye mahkeme davasi acacagim.. Smile
Herkes adminler tarafindan tehdit ediliyor.. ooh ne ala memleket. Bekleyin görün. Sakin anneniz babaniz kizdiginda bu duruma aglayip zirlamayin ama tamammi bebisler?

Hahay, bekleriz cicim benim Smile Siteye mahkeme, hem de admine.
Biraz daha ufak atsan karıncalar bile yicekti, bu kadar gerizekalı olmayı nasıl başarıyorsun ?
Deyince de kızıyorsun, adam gibi duramıyorsun g*tünün üstünde.
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:42 pm

jaleosturk demiş ki:

Sana hak veriyordum ilk cümlelerinde ama; ahmak site mi ?
Sen de banned Göz Kırpan Artık tüm gereksizler banned.
Ben yalan mı atıyorum ? Tabii annesiyle konuşuyorum manyağa bak. Yalancıymış.. Kızım var ya, senin gibileri ben cebimden çıkarıyorum, haberin var mı senin ? Ahmak kafalı şey ! Ayrıca tedavi görmesi gereken biri varsa o da sensin Göz Kırpan
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 10, 2010 10:44 pm

Hanife ! Bu konuda irem haklıdır.
Kilit
Sinem'in A'sı - Sayfa 2 202536
boncuqx66
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
boncuqx66

Başarı Puanı : 68
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Sinem'in A'sı   Sinem'in A'sı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 10:53 am

hmm

Sinem'in A'sı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Sinemin iyi çocukluk arkadasi
» Sinemin Çook Özel Fotoğrafı
» Trendy sinemin posterini veriyor