Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Esra Erol Fan Club

2 posters
YazarMesaj
esraduygu
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye

Başarı Puanı : 344
Rep Puanı : 1

Esra Erol Fan Club Empty
MesajKonu: Esra Erol Fan Club   Esra Erol Fan Club Icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 7:01 pm

Esra Erol Fan Club 1065

Esra Erol 13 Eylül'De Atv'de Sizlerle Olacak

Göçmen bir baba ile Sinoplu ( Ayvancık ) annenin 5 kızından ortancası olarak 12 Mayıs 1982’de İstanbul’da dünyaya geldim. Babamın polis olması nedeniyle birçok memleket gezdik ve bu sayede ülkemiz insanını daha yakından tanıma şansına eriştim. Tüm çocukluğumun geçtiği yer olan Kütahya’da; İlk, orta ve lise öğrenimimi tamamladım. Kalabalık bir ailede kendi iç dünyasında yaşayan ben, ortanca çocuk olmanın verdiği avantaj ve dezavantajlarla büyüyerek, ne abla ne de ufaklık oldum. Şimdilerde geçmişe baktığımda hep kendi bildiğim yoldan ilerlediğimi ve kendi bakış açımın benim için ne kadar önemli bir yapıtaşı oluşturduğunu görüyorum.

Kız lisesi “ Çini Seramik ” mezunu olmama karşın meslek olarak Radyo ve Televizyon sektörünü seçtim. Bu doğrultuda Kütahya Destan TV’de yayınlanan Tatlı Cadı adlı TV programı hayatımın ve ideallerimin başlangıcı olmuştur. Sonrasında ise karşıma heyecan verici İstanbul yolu çıktı. Yaptığım işin hakkını verebilmek adına; diksiyon, haber spikerliği ve tiyatro eğitimi aldım. Bu eğitimlerden geçmek, benim için hem yaşıma göre büyük işlerde hem de birbirinden değerli kurumlarda çalışmanın getirdiği sorumluluklardı. İstanbul’da geçen 8 yıl, bana iş hayatını, insan psikolojisini, şükretmeyi, ideallerim için deli gibi çalışmayı, hırslarımı törpülemeyi, tek başına hiçbir şey olunamayacağını, kadın olmanın zorluklarına karşı dimdik ayakta durmayı ve sabretmeyi öğretti
Esra Erol Fan Club User_offline
Esra Erol Fan Club User_offline

En son esraduygu tarafından Perş. Eyl. 02, 2010 12:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
PaTRocq
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
PaTRocq

Başarı Puanı : 1058
Rep Puanı : 9

Esra Erol Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Esra Erol Fan Club   Esra Erol Fan Club Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 1:06 pm

Hihi Hihi Hihi Çok Begeniom Bunu
http://www.oguzhangoc.forumi.biz
esraduygu
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye

Esra Erol Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Esra Erol Fan Club   Esra Erol Fan Club Icon_minitimePaz Şub. 28, 2010 1:17 pm

teşekkürler arkadaslar
esraduygu
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye

Esra Erol Fan Club Empty
MesajKonu: Geri: Esra Erol Fan Club   Esra Erol Fan Club Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 12:32 pm

yepyeni resimler simdiden adminlerde özür dilerim Ağla
Esra Erol Fan Club 2096
Esra Erol Fan Club 2101
Esra Erol Fan Club 2108
Esra Erol Fan Club 2111

daha var ama beğenip yorum yaptıktan sonra eklicem oldumu canlar Smile

Esra Erol Fan Club
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fethi Kantarcı(Erol) Biyografisi
» Erol Kardeseci(Okul müdürü) Biyografisi