Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fenerbahce nickleri

2 posters
YazarMesaj
Sinem.Leyla
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
Sinem.Leyla

Başarı Puanı : 799
Rep Puanı : 9

Fenerbahce nickleri Empty
MesajKonu: Fenerbahce nickleri   Fenerbahce nickleri Icon_minitimeCuma Ara. 25, 2009 10:29 pm

RICA: YORUM YAPARKEN DİĞER TAKIMLARI KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ YAZILAR EKLEMEYELİM !

BaşLıyorum (:

Bir Gün Herkes Fenerbahçeli Olmasın!! Bırakında O Şeref Bize Kalsın...

Sensiz Hayat Bir Iskence Dilimdesin. Gunduz Gece Satir Satir, Hece Hece Sampiyonsun Fe-ner-bah-ce

1907 De Dogdu Askimiz, Sari-lacivert Renkleri Oldu Sarkimiz, Sporun Her Dalinda Bizim Sanimiz, Hic Bitmedi-bitmeyecek Bizim Askimiz!!

Atam Izindeyiz Biz De Fenerbahceliyiz

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canim Feda Olsun Sana. Hic Birseye Degisilmez Senin Sevgin Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Dunyada Tek Istegim Var Mutlu Ol Yeter. Bir Sevgi Bu Anlatilmaz Anlatsanda Anlasilmaz Fenerli Olmayan Bilmez Bunu Hicbir Kitap Yazmaz Bu Dunyada Bir Buyuk Var Kabul Edilmez!

Mac Yaparken Sahada Sari Kanaryalar, Rakip Takima Krampon Toplatirlar! Sıkı Dur Karsi Defans! Fener Geliyor, Sut Ve Goool Aglari Deliyor!

Canlar,yilmazlar,lefterler Geldi, Cemil, Ziya, Selcuk, Alparslan, Osman Oguz, Aykut, Ridvan, Engin Ve Niceleri! Bitmez Fener Efsaneleri!

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz'in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem

Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya

Sari Lacivert Rengimiz Bizim!, Gurur Verir Tarihin Fenerbahcem Atamiz''in Sozunden Belli Degil Mi, En Buyuk Sensin Fenerbahcem!!!

hayatımdaki herşey yalan , tek gerçek sensin fenerbahçem ...

sarını yanına lacivert koydum, yıllardır ben senin esirin oldum yağmurdada çamurdada yanında oldum, fenerbahçe sen bizim herşeyimizsin eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, kadıköyde bugece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları efsane dönüyor

senin sevgin erişilmez, hiçbirşeye benzemez, hiçbir takım ölümüne desteklenmez. tek sözcük herşeye değer ; fenerbahçe

SARI LACİVERT RENGİMİZ BİZİM! GURUR VERİR TARİHİN FENERBAHÇEM ATAMIZIN SÖZÜNDEN BELLİ DEĞİL MI EN BÜYÜK SENSİN FENERBAHÇE!!!

HAYDI BASTIR ŞANLI FENER SENIN SEVGIN ÖMRE BEDEL NE KUPALAR NE ÖDÜLLER NE DE CIMBOMLU GECELER BU DUNYADA TEK ISTEĞIM VAR MUTLU OL YETER. BIR SEVGI BU ANLATILMAZ ANLATSANDA ANLAŞILMAZ FENERLI OLMAYAN BILMEZ BUNU HIÇBIR KITAP YAZMAZ BU DÜNYADA BIR BÜYÜK VAR KABUL EDILMEZ!

SARI LACIVERT RENGIN VAZGEÇILMEZ YEMINIMSANA CANIM FEDA FENERBAHÇEM.YAĞMUR ÇAMUR DEMEM HER MAÇINA GELIRIMYOLLARINA DÜŞERIM FENERBAHÇEM.KRALINIZ EZE EZE IŞTE GETIRDIN DIZE BÜYÜK FENERBAHÇE NE GEREK VAR BAŞKA SÖZE.

SARININ YANINA LACIVERT KOYDUK YILLARIN BEN SENIN ESIRIN OLDUK. YAĞMURLARDA ÇAMURLARDA YANINDA OLDUKKK. FENERBAHÇE SEN BIZIM HER ŞEYIMIZSIN. EĞLENELIM ARKADAŞLAR FENER GELIYOR KADIKÖYDE BU GECE BAYRAM OLUYOR. ŞAMPIYONLUK BIZIMDIR ALEM BILIYOR.KALDIRIN BAYRAKLARI EFSANE DÖNÜYOR.

KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ SARI-LACIVERT AKAR KANIMIZ SEVIYORUZ SENI CANI GÖNÜLDEN KANARYASIN SEN BIZIM CANIMIZ.

BEN HERKESIN IÇINDE TEKIM. TEK OLDUĞUM SÜRECE ZAFER BENIM. ÇÜNKÜ BEN FENERBAHÇELIYIM.

GÜLERSEM SEVİNCİM AĞLARSAM GÖZYAŞIM ÖLÜRSEM TOPRAĞIM OL FENERBAHÇEM..

HER INSAN FENERLI DOGAR AMA SONRA YOLDAN CIKABILIR..

Seyirci DeğiL..........Taraftar

Bayramda DeğiL...........Kara Günde

Moda İçin DeğiL............Forma İçin

Kupa İçin DeğiL.............Arma İçin

Hava İçin DeğiL.............Sevda İçin

90 Dakika DeğiL.............Ömür Boyu

YaLanLa DeğiL...............KanıyLa

Ayrı Ayrı DeğiL..............Omuz Omuza

Şerefsizce DeğiL.............OnurLa

Utanarak DeğiL...............GururLa

EğiLerek DeğiL................Dimdik

Sefada DeğiL..................Cefada

KoLtukta DeğiL...............Betonda

Minderde DeğiL..............Çamurda

Skorda DeğiL..................Vefada

Bazen DeğiL....................Her Maçta

YuhLayan DeğiL.............ALkışLayan

Oturan DeğiL.................ZıpLayan

KöstekLe DeğiL...............DestekLe

PuroyLa DeğiL................AtkıyLa

ÇekirdekLe DeğiL.............BayrakLa

MuhabbetLe DeğiL...........TezahüratLa

Kendine DeğiL.................Fenerbahçemize

Söverek DeğiL.................Taparak

İhanetLe DeğiL................SadakatLe

Zaferde DeğiL.................Hezimette

Şampiyonken DeğiL........Hasretken

Görüntüde DeğiL.............ÖLümüne

*BenimSin* (:

http://www.ayselteymurzadefan.tk
PaTRocq
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
PaTRocq

Başarı Puanı : 1058
Rep Puanı : 9

Fenerbahce nickleri Empty
MesajKonu: Geri: Fenerbahce nickleri   Fenerbahce nickleri Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 12:24 pm

P.için saol
http://www.oguzhangoc.forumi.biz

Fenerbahce nickleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fenerbahce avrupada
» Komik msn nickleri
» Galatasaray Nickleri
» Besiktas nickleri
» Hüzünlü MSN nickleri