Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım

2 posters
YazarMesaj
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım Empty
MesajKonu: Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım   Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 11:28 pm

Sezon başında G.Saray Başkanı Polat'a "Arda ile 15 dakika görüşeyim onu Fenerli yaparım" diyen F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, dün yıldız oyuncu ile İstinye Park'ta bir araya geldi. Görüşme tam 15 dakika sürdü.

Zaman yetmedi

Uğruna 15 milyon euro'yu gözden çıkardığı milli oyuncuyu 15 dakikada Fenerbahçeli yapacağını iddia eden başkan, yakaladığı fırsatı kullanamadı!...

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, İstinye Park'ta bir araya geldiği Arda Turan'ı ikna edemedi... Sezon öncesi uğruna 15 milyon euro'yu gözden çıkardığı G.Saray'ın 10 numarası ile 15 dakika görüşmesi halinde onu F.Bahçeli yapacağını iddia eden Yıldırım, tam 15 dakika süren görüşme sonunda istediğini alamadı. İkilinin, gündeme damga vuran sürpriz buluşmasından
sonuç çıkmadı.

Tüm gözler o masada!
İstinye Park'ta asbaşkan Şekip Mosturoğlu ile yemek yiyen başkan, büyük bir sürpriz ile karşılaştı. G.Saray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Arda da aynı restorana geldi. Sezgin ile Arda'nın Yıldırım'ın masasına gitmesi ile tüm gözler o bölgeye çevrildi. Başkanın elini öpen milli oyuncu, 15 dakika süren görüşme sonrası "Hâlâ G.Saraylıyım" şeklinde espri yaptı.

Transfer sorusuna ne yanıt verdi

Daha sonra kendi masasına geçen Arda’nın yanına giden basın mensupları, “Aziz Yıldırım seni 10 dakikada Fenerbahçeli yapacağını söylüyordu, bir transfer teklifi aldın mı?” diye sordu. Cim Bom’un kaptanı ise “Daha önce de söyledim, yine söylüyorum; ben Galatasaraylıyım, ölene kadar da Galatasaraylı kalacağım. Fenerbahçe’ye gitmem söz konusu bile olamaz” cevabıyla Sarı-Kırmızılı taraftarların yüreğine su serpmiş oldu.

Tüm gözler o masada!
İstinye Park'ta asbaşkan Şekip Mosturoğlu ile yemek yiyen başkan, büyük bir sürpriz ile karşılaştı. G.Saray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ile Arda da aynı restorana geldi. Sezgin ile Arda'nın Yıldırım'ın masasına gitmesi ile tüm gözler o bölgeye çevrildi. Başkanın elini öpen milli oyuncu, 15 dakika süren görüşme sonrası "Hâlâ G.Saraylıyım" şeklinde espri yaptı.

Not:Gazetecilerin kaçırdığı ayrıntı ise 2 Masa ötede Sinem Kobal'ın oturması oldu..İstinye Parktaki Spor muhabirleri Arda-Adnan Sezgin-Aziz yıldırım-Sinan Engin-Serdar özkan 4 lüsüne konstre olmuşken Magazinciler ise 2 masa ötede sinem kobal'ı es geçmediler...
http://www.ardafanclub.com
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım   Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 9:41 am

evet qeçen qün kanaL biRde izLemiştim.. sinem abLada oRdaydı...
arda_gs_cemre
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
arda_gs_cemre

Başarı Puanı : 1026
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım   Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 12:47 pm

evet bende dün izledim
http://www.ardafanclub.com
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım   Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 3:31 pm

ama onun yüzünü tam qöRemedim.. acaba o mu dedim demek oymuş..

Ben Galatasaraylıyım,Ölene kadar da Galatasaraylı Kalacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ölene kadar oyunculuk yapmak istiyorum
» Hic Bu Kadar Kalabalık Bir Fotograf Gördünüz mü ?
» Hangi diziden kim ne kadar kazanıyor?
» Sinem Kobal'ın Bacak Boyu Ne Kadar Bilen Var mı?
» Kadınlar ümidini o kadar yitirdi ki idealindeki erkeği görünce gay sanıyor.