Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sinem Kobal Özel Röportaj

4 posters
YazarMesaj
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

Başarı Puanı : 1899
Rep Puanı : 7

Sinem Kobal Özel Röportaj Empty
MesajKonu: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 1:39 pm

Sağlıklı beslenme konusunda oldukça titizsiniz. Beslenme alışkanlığınızdan söz eder misiniz?
Sağlıklı olmayan hiçbir şeyi yememeye-içmemeye özen gösteriyorum. Sabah sıkı bir kahvaltı yaparak akşama kadar fazla bir şey yememeye çalışıyorum. Eğer öğlen çok acıkırsam çok hafif bir şeyler atıştırıyorum. Akşamları da hafif yiyeceklerle idare ediyorum. Gazlı içeceklerden de kaçınıyorum ama her zaman uzak kalmak mümkün olmuyor. Ama gün içinde çok fazla su tüketiyorum.

Yemek yemekten mi çok fazla hoşlanmıyorsunuz yoksa formunuzu koruma adına mı yiyeceklerden uzak kalıyorsunuz?
Yemek yemeyi kim sevmez. Her tarafta birbirinden güzel yiyecekler varken nasıl olur da insan isteyerek uzak kalmayı düşünebilir? Gün içinde çok fazla yemek yemeyi düşünmemeye çalışıyorum.

Tatlılar, çikolata?
Can evimden vuruldum şimdi! Tatlı neyse ama çikolata... Çok seviyorum ama fazla yiyince yan etkileri oluyor. Kilo alımı, sivilce gibi. Bizim gibi görsel iş yapanlar yeme keyiflerinden fedakarlık yapmak zorundalar. Bir de kadın olunca fedakarlık yapma katsayısı artıyor.

Dışarıda yemek yemeyi seviyor musunuz?
Arkadaşlarla zaman zaman dışarıda yemek yiyoruz. Hamburger patates gibi fast-foodlardan uzak kalmaya çalışıyorum ama her zaman mümkün olmuyor. Bazen de keyifli oluyor.

Spor yapmaya meraklı olduğunuzu biliyoruz...
Öyleyim. Sporu yalnızca formda kalmak için yapmıyorum. Seviyorum da. Bol bol yüzüyorum, jimnastik yapıyorum, her fırsatta voleybol oynuyorum.

Seyahat etmeyi seviyor musunuz?
Evet, hem de çok. Türkiye’nin ve dünyanın her yerini görmek istiyorum. Uzakdoğu ve Afrika’yı özellikle merak ediyorum. Bir gün mutlaka gideceğim oralara. Türkiye’de en çok tatil yaptığım yer Bodrum. Bodrum’da olmayı çok seviyorum, orada çok eğleniyorum.

Bakımınıza düşkün birisi misiniz?
Hayır, çok fazla düşkün değilim. Kendimi iyi hissedecek kadar bakım yapıyorum. Bilirsiniz kadınların günlük bakımları... Öyle her an makyajlı olayım, her an saçlarım yapılı olsun derdinde değilim.

Giyim tarzınız?
Spor. Abiye giyinmem gerekirse de en rahat olanını tercih ediyorum. Rahat hareket etmemi sağlayacak kıyafetleri alıyorum. Günlük yaşantımda bir jean bir tişört bana yeter.

Sizin için hayatta olmazsa olmazlar nelerdir?
Tabii ki ailem.

En büyük çılgınlığınız nedir ?
Bir anda karar verip arkadaşlarla pijama partisi düzenlemek. Çok eğleniyoruz o partilerde. Bir de çılgınlık hayalim var. Uçak kullanmak istiyorum. Uçakla taklalar atmayı hayal ediyorum.

Film izlemeyi seviyor musunuz?
Ben tam bir filmkoliğim. Müthiş bir DVD koleksiyonum var. Her tür filmi izlemeyi seviyorum. Ayrıca mesleğim gereği, çekilen bütün filmler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorum.

Televizyon?
Televizyon da izliyorum. Bu da her şeyden önce mesleğimin bir gereği.

Oyunculukta hedefiniz nedir?
Elbette iyi bir oyuncu olmak. Oyunculuğumla bir çok ödül kazanmak istiyorum. Yurtdışındaki projelerde de yer almak istiyorum. Türk Sineması’nın idol oyuncularından biri olmak en önemli hedefim.

Ünlü olmak keyifli mi yoksa zor mu?
Bazen keyifli bazen zor. Birilerinin yolda beni tanıması, gülümsemesi, halimi hatırımı sorması hoşuma gidiyor tabii ki ama bazen tanınmamak istiyorum, özgürlüğümü doyasıya yaşamak istiyorum.

Hayallerinizdeki rol nedir?
Güzel bir aşk filminin kahramanını canlandırmak istiyorum. Öyle bir aşk filmi olmalı ki izleyen herkes kendini o filmin içinde hayal etmeli
http://www.sinemfan.net.tc
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 1:40 pm

Belki Görmüşsünüzdür Ama Paylaşmak İstedim Sitede Olmadığını Düşünüyorum...
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 3:57 pm

galiba vardı.. gülcan atmış olabilir ama yanılıoda olabilirm.. teşk.. hanife.. Smile =)
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 4:18 pm

Bir Şey Değil Tatlım Eğer Sitede Varsa Özür Dilerim Ama Yok Diye Biliyorum...
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 4:20 pm

inş. yoktur.. =)
qoLiqirL'*...
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
qoLiqirL'*...

Başarı Puanı : 19
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 3:07 pm

SağoL canım.
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 5:52 pm

Bir Şey DeiL TaTLımm
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 7:42 pm

yokmuş.. =)
sinemci_duygu
SinemKobalFan Ezik
SinemKobalFan Ezik
sinemci_duygu

Başarı Puanı : 215
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 1:50 pm

Paylaşım için teşekkürler cnm Göz Kırpan
SinemHaniFe
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
SinemHaniFe

MesajKonu: Geri: Sinem Kobal Özel Röportaj   Sinem Kobal Özel Röportaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 1:51 pm

Bir Şey Deil Hayatım...

Sinem Kobal Özel Röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sinem Kobal röpörtaj
» Sinem Kobal dergi röpörtaj anket gibi
» Sinem Kobal ile Çok Özel
» Sinem Kobal Özel
» Sinem Kobal özel bilgiler