Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Trendy Köşesi

3 posters
YazarMesaj
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

Trendy Köşesi Empty
MesajKonu: Trendy Köşesi   Trendy Köşesi Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 4:25 pm

Türkan Şoray benim idolüm

Bugüne kadar kendisini liseli öğrenci rollerinde izledik. Ancak Sinem Kobal, liseli rollerinden bıktığını, her türlü rolün üstesinden gelebileceğini belirtiyor. İşte A’dan Z’ye Sinem Kobal...

AİLE: Ailem benim için çok önemli. Aile sevgisini doyasıya yaşadım. El bebek gül bebek büyüdüm.

BALE: Tam yedi sene bale yaptım ve hálá baleyi çok seviyorum. Şimdilerde bale yerine Latin dansı yapıyorum.

CESARET: Cesur biri olduğumu düşünüyorum. Hayalini kurduğum şeylere ulaşmak için cesaretim var!

ÇİKOLATA: Çikolataya kim hayır diyebilir ki!

DADI: 13 yaşında ilk oyunculuk deneyimim ‘Dadı’dır. Benim için bir eğitim süreci gibiydi. Çünkü ilk projemde çok iyi ustalarla çalıştım.

ERBERK AJANS: Dadı dizisinin çekimleri başlamadan önce beni Erberk Ajans’ın kataloğunda dizi için uygun bulmuşlar ve seçmelere çağırmışlardı. Annemle seçmelere gittiğimizde benim gibi bir sürü kız bekliyordu. Açıkçası ilk başta kalabalık beni biraz ürküttü ama her şeye rağmen rolü aldım!

FEDAKARLIK: Fedakarlık olmadan başarı sağlamak mümkün değil.

GELECEK: Gelecekle ilgili en büyük dileğim; çocuklarıma ve torunlarıma göstereceğim ödüllerle dolu bir oda.

HENTBOL: Ortaokulda okul basketbol takımıyla İstanbul birinciliği, hentbol takımıyla hentbol ikinciliği ve step birinciliğini kazandık.

ISRAR: Hayatta en sinir olduğum şey ısrarcılıktır!

İSTEK ACIBADEM: 2001’de İstek Acıbadem’in ortaokulundan mezun oldum. Oldukça başarılı bir öğrenciydim! Sınıfımı takdirle geçerdim.

JÖLE: Saçlarım benim için çok önemli. Jöle sürmekten nefret ediyorum. Ama mecburen çekimlerde jöle ve saç spreyinden kurtulamıyorum!

KARAKTER: Ağırbaşlı biriyim ama aynı zamanda oldukça hareketli ve eğlenmeyi seven bir yapım var.

LİSELİ ROLLERİ: Daha önce rol aldığım ‘Lise Defteri’, ‘Okul’ ve ‘Nefes Nefese’ gençleri konu alan, lisede geçen yapımlardı. Benim yaşımdan dolayı böyle oluyor.

MÜZİKAL: Haldun Dormen’den 1,5 yıl kadar müzikal ve sahne dersleri aldım.

NEFES NEFESE: Bence çok iyi bir diziydi. Herkes kendinden bir şeyler buluyordu. Yayından kaldırılması beni üzdü.

OKUL: İlk sinema filmim olduğu için hayatımda yeri ayrıdır.

ÖZELLİK: Aslan burcuyum ve burcumun bütün özelliklerini taşıyorum.

PROJE: Televizyon projeleriyle ilgili çok sayıda teklif alıyorum. Ama ben fazla bölünmekten yana değilim. Belli bir çizgide gitmek gerekiyor.

ROL: Artık okul filmlerinde oynamak istemiyorum. Her türlü rolü oynayabilirim.

SEVGİ: Hayatın anlamı, tadı, tuzu sevgi bence!

ŞAHANE PAZAR: Şahane Pazar’da hosteslik yaptığımda inanılmaz eğlenmiştim.

TÜRKAN ŞORAY: Türkan Şoray benim idolüm. Oyunculuk yönünde örnek aldığım sanatçıların başında geliyor. İnşallah ben de onun gibi yıllar sonra büyük bir oyuncu olurum.

UYKU: Uykuyu acayip derecede seviyorum. Bazen bir yerlere yetişmek için uykumdan fedakarlık yapmak çok zor geliyor!

ÜNİVERSİTE: Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi’nde okuyorum.

VEDA: Her projenin bitiminde set arkadaşlarımla vedalaşmak bana çok zor geliyor.

YAŞAMAK: İstanbul’dan başka bir yerde yaşayabileceğimi düşünemiyorum bile! Bu şehir benim doğduğum, nefes aldığım yer.

ZAMAN: Hayatta en iyi ve en doğru şekilde kullanılması gereken şeyin zaman olduğuna inanıyorum.

Nice mutlu yıllara Trendy

Gençlerin haftalık tutkusu Trendy, 3 yaşında! Pınar Yılmazerler, Arzu Arat Yenicil ve İlkay Öztürk’ten oluşan Trendy dergisinin ekibi, son günlerin sevilen ismi Tan’la eğlenceli bir prodüksiyon gerçekleştirdi.

AJANDA

3 20 ARALIK

Sabancı Gösteri Merkezi’ndeki ‘Ünlüler Geçidi’ Zuhal Olcay-Bülent Ortaçgil ikilisiyle devam ediyor.

3 22 ARALIK

Trendy’nin sponsorluğunda gerçekleşen ‘Trend Show 06 Gençlik Festivali’ dört gün sürecek ve Lütfi Kırdar’daki eğlence sınırsız olacak!

3 23 ARALIK

Ankaralılar! Şebnem Ferah’ın şarkılarına eşlik etmek için Saklıkent’in yolunu tutun!

Yatılı okuldan kaçtım!

Ortaokul yıllarımdı. Yatılı okuyorduk. O yıllarda çok sevdiğimiz ‘Evimiz Hollywood’da’ dizisi vardı. Bu arada yatılıların akşam izni yok. Bir arkadaşın aklına gelen fikirle; okuldan kaçıp, diziyi seyretmeye karar verdik! Akşam okuldan kaçtık. Arkadaşlardan birinin evine gittik. Fakat anahtarı okulda unutmuşuz! Eve de giremedik, okula da dönemedik. Sokaklarda sabahladık. Üstüne üstlük dizi filmi de seyredemedik! İşin en kötüsü; kaçmadan önce okulda hava attığımız arkadaşlarımıza rezil olduk!
sinemci_hazo
SinemKobalFan♥Üye
SinemKobalFan♥Üye
sinemci_hazo

Başarı Puanı : 115
Rep Puanı : -1

Trendy Köşesi Empty
MesajKonu: Geri: Trendy Köşesi   Trendy Köşesi Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 5:31 pm

bu yatılı okuldan kaçma hikayesi sinemin mii
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Trendy Köşesi Empty
MesajKonu: Geri: Trendy Köşesi   Trendy Köşesi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 8:44 am

bunun için mi msj attın cnm?

eed sanırım öyle sinem kobal röportajları arşivinden aldım...
ѕιηємвєякє
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ѕιηємвєякє

Başarı Puanı : 4379
Rep Puanı : 59

Trendy Köşesi Empty
MesajKonu: Geri: Trendy Köşesi   Trendy Köşesi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 6:14 pm

Siném'inn..
http://www.sinem-kobal.tk
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Trendy Köşesi Empty
MesajKonu: Geri: Trendy Köşesi   Trendy Köşesi Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 2:58 pm

okumadan attım araştırdım buldum berqe doru sölü0 çünkü doru x)

Trendy Köşesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Psd - Action Köşesi
» Sabit Brush Köşesi
» Sinem ablanın annesine Trendy'den özel anneler günü mesajı...(ilk kes bisde)
» Styles - Patterns - Gradients Köşesi
» Trendy Dergisinden