Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evlilik benim için çok erken!

YazarMesaj
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

Evlilik benim için çok erken! Empty
MesajKonu: Evlilik benim için çok erken!   Evlilik benim için çok erken! Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 4:34 pm

'Selena'nın Yıldızı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], All Dergisinin Mart Sayısına Kapak Oldu ve Dergiye Samimi İtiraflarda Bulundu: Evlilik İçin Çok Zamanım Var, Bu Konuda Plan Yapmıyorum..

Güzelliği ve yeteneğiyle yapımcıların gözdesi haline gelen [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], All dergisinin mart sayısına içini döktü. atv'deki 'Selena' dizisiyle çocukların da sevgilisi haline gelen Kobal, hedeflerini anlattı.

* Kariyerim açısından 'Selena' benim için çok önemli bir proje. Belki 30 yaşında oynasaydım önemli olmazdı ama 19 yaşında böyle bir projede olmak büyük bir kariyer adımı... Şimdi seyircilerim de benimle birlikte büyüyor, bunu planlamıştım.
* Artık 22 yaşına geldim ve bundan sonra oynayacağım roller daha olgun karakterler olacak.
* Genç bir oyuncu olarak bütün kariyerim boyunca yaşayabileceğim en güzel geri dönüşleri şu anda yaşıyorum. Çocuklar hiç küçümsenecek bir kitle değil.
* Evlilik ve çocuk sahibi olmanın çok güzel bir duygu olduğunu düşünüyorum ama benim için daha zamanı var. Aileye çok önem veriyorum ama bu konuda planlar yapmıyorum.

Evlilik benim için çok erken!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ece Erken(Nil) Biyografisi
» EVLİLİK ŞARTI ADA
» Ece Erken : Sinem çok eski bir arkadaşım.
» Evlilik kısmet işi
» Evlilik Hazırlığında ..