Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çocukları kazandığım için şanslıyım

YazarMesaj
sinem.büşra
SinemKobalFan♥Süper.Mod
SinemKobalFan♥Süper.Mod
sinem.büşra

Başarı Puanı : 6068
Rep Puanı : 43

Çocukları kazandığım için şanslıyım Empty
MesajKonu: Çocukları kazandığım için şanslıyım   Çocukları kazandığım için şanslıyım Icon_minitimePerş. Şub. 26, 2009 6:36 pm

Selena Dizisiyle Çocukların En Sevdiği Oyunculardan Birisi Olan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], Zor Bir İş Başardığını ve Kendisini Şanslı Hissettiğini Söyledi.

SELENA DİZİSİYLE ÇOCUKLARIN EN SEVDİĞİ OYUNCULARDAN BİRİSİ OLAN SİNEM KOBAL, ZOR BİR İŞ BAŞARDIĞINI VE KENDİSİNİ ŞANSLI HİSSETTİĞİNİ SÖYLEDİ.
Tv8'de Başak Sayan'ın sunduğu Kayıt Dışı programına konuşan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], 'Benim Annem Dans Edemez' yarışma programında sunuculuk yapmaktan keyif duyduğunu söyledi.
Canlı yayında bazen aksilikler olabildiğini vurgulayan oyuncu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], 'Selena' dizisinin yeni sezonda da atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacağını ve çekimlere başladıklarını anlattı.

Yaz aylarının film, reklam ve yarışma programı nedeniyle yoğun geçtiğini, dizi ile birlikte daha da yorulacağını vurgulayan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.], çocukların kendisine olan ilgisinden de çok memnun olduğunu belirtti.
Kobal, 'Genç bir oyuncu olarak kendi yaşımı oynadığım için hitap ettiğim kişiler zaten yaşıtlarım oluyor. Ama bu dizi sayesinde de güzel bir şey oldu. Çocuklara da hitap etme imkanını yakaladım. Sağolsunlar sevdiler ve destekliyorlar. Aslında çok zor bir şey, herşeyi beğenmiyorlar. Onları kazandığım için şanslı hissediyorum kendimi' şeklinde konuştu.

Çocukları kazandığım için şanslıyım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» a$k için 99 öqüT.. <3
» "Süper anneler süper çocukları" kayak yarışları yapıldı
» hiç bir erkek için ağladınız mı ?
» ARDA İÇİN NE DEDİ?
» Saçin için tavsiyeler